Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 21d. 15:18

Lietuvos vilkiko vairuotojas Estijos miške užstrigo slidžių trasoje: sulaukė policijos, kaltino navigaciją

Įvykio vietoje
Nuotraukos iš „Eesti Terviserajad“ profilio „Facebook“ / Įvykio vietoje

Estijoje – neįprastas eismo incidentas, kurioje „herojumi“ tapo Lietuvoje registruotą vilkiką vairavęs vyriškis. Apie tai, kaip sunkiasvorė transporto priemonė sugadino slidinėjimo trasą ir pusdieniui užstrigo miške, o jos vairuotojo teko ieškoti vietos pareigūnams, ketvirtadienį pasakoja Estijos žinių portalas „Postimees“.

„Naktis atnešė didelę ir nemalonią staigmeną į Harku žiedą, kur sugadinti keli kilometrai slidinėjimo tako, o mašina stovi skersai trasos.

Reikalą sprendžia policija ir rajono administracijos atstovai. Ačiū slidininkams už operatyvią informaciją!“, – estų žiniasklaida cituoja pranešimą „Facebook“ profilyje „Eesti Terviserajad“, kur patalpintos ir šio įvykio nuotraukos.

Pasirodo, vilkiko vairuotojas iš Lietuvos paryčiais įvažiavo į vadinamąjį Harku sveikatingumo taką ir važiavo juo maždaug 1,7 kilometro, tikėdamasis pasiekti normalų kelią. Tačiau jo pastangos baigėsi nesėkme: negalėdamas nei važiuoti toliau, nei apsisukti, vyras paliko vilkiką su puspriekabe miške ir kažkur tiesiog pradingo. Jo teko ieškoti policijai, pareigūnai su juo susisiekė telefonu.

„Eesti Terviserajad“ profilio „Facebook“ nuotr./Įvykio vietoje
„Eesti Terviserajad“ profilio „Facebook“ nuotr./Įvykio vietoje

Vairuotojas iš Lietuvos teisinosi, kad iš kelio jį išvežė ir į slidininkų trasą įsukti privertė kelionių navigacijos programa.

Vietos savivaldybės atstovas ryšiams su visuomene Julis Nemvaltas „Postimees“ pranešė, kad sunkvežimį pavyko „išvežti“ iš miško apie vidurdienį.

Kilo klausimas ir dėl padarytos žalos atlyginimo, tačiau vietos seniūnė informavo, kad vežėjai incidentą vertina kaip „draudiminį įvykį“. Pasak seniūnės Grėtės Šillis, preliminariai nuostoliai gali siekti apie 1000 eurų – apskaičiuota, kad pašalinti vilkiko pasivažinėjimo trasoje padarinius užtruks 8 valanda, o viena valanda vikšrinio traktoriaus darbo vertinama 120 eurų.

Užsiminta ir apie tai, kad sunkvežimio vairuotojas neturėtų išvengti administracinės nuobaudos už Kelių eismo taisyklių pažeidimą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie Gazas