Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 30d. 23:03

M.Schumacherio šeima dėkoja sirgaliams už jų palaikymą

Michaelis Schumacheris 2008-ųjų rugsėjį
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Michaelis Schumacheris 2008-ųjų rugsėjį

Daugkartinio F-1 čempiono Michaelio Schumacherio šeima šiandien išplatintame pranešime dėkojo visiems sirgaliams už jų išreikštą palaikymą.

Savaitgalį slidinėdamas vokietis krito ir patyrė sunkią galvos traumą. Komos būsenoje esančio M.Schumacherio būklė, gydytojų teigimu, yra itin sunki.

Šeima prašo privatumo

F-1 fanai bei lenktynininkai socialiniuose tinkluose vokiečiui linkėjo kuo greičiau pasveikti. Šiandien išplatintame laiške M.Schumcherio šeima dėkojo ne tik pastariesiems, bet ir patį vokietį operavusiems bei iki šiol jį prižiūrintiems gydytojams.

„Dėkojame gydytojų komandai, kurie iki šiol daro viską, kad padėtų Michaeliui. Norime taip pat padėkoti žmonėms iš viso pasaulio, kurie išreiškė savo užuojautas bei linkėjimus Michaeliui kuo greičiau pasveikti. Tuo pačiu norėtume paprašyti žiniasklaidos gerbti mūsų ir mūsų draugų privatumą. Ačiū“, – rašoma išplatintame lenktynininko šeimos laiške.

Michaelis Schumacheris 2003-iųjų sausį
Michaelis Schumacheris 2003-iųjų sausį

Stiprybės linki F-1 komandos

Kuo greičiau pasveikti M.Schumacheriui linkėjo ir „Ferrari“ ekipa, su kuria vokietis iškovojo penkis F-1 čempiono titulus.

„Sužinoję apie tai kas nutiko Michaeliui visi „Ferrari“ nariai ėmė nerimauti. Mūsų prezidentas Luca di Montezemolo ir ekipos vadovas Stefano Domenicali pastoviai palaiko ryšį su vokiečio šeima. L.di Montezemolo išreiškė pagalbą bei palaikymą šiuo sunkiu momentu. Tikimės artimiausiu metu sulaukti gerų žinių“, – rašoma „Ferrari“ pranešime.

Linkėjimus greičiau pasveikti išreiškė ir „Mercedes“ komanda, kuriai M.Schumacheris atstovavo prieš nusprendžiant baigti lenktynininko karjerą F-1.

Michaelis Schumacheris 2008-ųjų rugpjūtį
Michaelis Schumacheris 2008-ųjų rugpjūtį

„Po to kas nutiko sekmadienį, kuomet Michaelis Schumacheris patyrė sunkią traumą, „Mercedes-Benz Motorsport“ bei „Mercedes AMG Petronas“ F-1 komanda išreiškia užuojautą šeimai bei palaiko ją savo mintimis. Buvome šokiruoti sužinoję, kad jo būklė yra itin sunki. Atidžiai sekame visas žinias iš Grenoble“, – rašoma „Mercedes“ išplatintame pranešime.

„Žinome koks stiprus kovotojas yra Michaelis. Linkime jam stiprybės bei palaikome jį šioje sunkioje kovoje. Nuoširdžiai tikimės, kad jam pavyks pilnai pasveikti ir jis vėl bus greitai su mumis“

F-1.LT

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Gazas