Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 20d. 13:09

Mirk iš juoko: humoristas Mantas Bartuševičius laikė vairavimo egzaminą „Regitroje“

Mantas Bartuševičius „Regitroje“ laikė vairavimo egzaminą
Stopkadras / Mantas Bartuševičius „Regitroje“ laikė vairavimo egzaminą

Humoristas Mantas Bartuševičius apsilankė „Regitroje“ ir laikė vairavimo egzaminą. Visą šį linksmą procesą nufilmavo ir publikavo savo „Youtube“ paskyroje.

„Aš visada labai atsargiai žiūriu į bendradarbiavimą su valstybinėm įstaigom. Humoras ir valstybinis sektorius ne visada eina koja kojon. Net jeigu jie humorą ir supranta, bijo po juo pasirašyti – geriau padarykim saugų variantą, kurio niekas nežiūrės, niekas neskaitys ir niekas nekritikuos.

Šį kartą viskas buvo kitaip. Nustebau, kad Regitra kreipėsi į mane, iki šiol tik aš esu į juos kreipęsis, kai laikiausi teises. Kreipiausi net du kartus… Ir čia jie pasakė, kad jie nori, kad būtų juokinga.

Jop, žinau aš tuos jūsų juokinga, bet jie paliudijo, kad tikrai nebijo. Nu gerai, važiuojam (literaliai). Pristatau jiems galutinį variantą, laukiu, kol pasakys, kad, žinokit, ne, reiktų gal kažką kitaip, bet jie parašo „gerai, kada leidžiam?“. Tai leidžiam dabar ir, Regitra, jūs grąžinate man tikėjimą valstybinėm įstaigom.

O dabar einam žiūrėti, kaip man sekėsi laikyt vairavimo egzaminą“, parašė Mantas savo „Facebook“ paskyroje. Smagaus žiūrėjimo!

VIDEO: VAIRAVIMO EGZAMINAS

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie Gazas