Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Motociklininkams „pradinukams“ – lenktynininkų „kontrolinis“

Motociklininkas Kačerginės „Nemuno žiede“
(„Coffee Racers“ nuotr.) / Motociklininkas Kačerginės „Nemuno žiede“
Šaltinis: 15min
0
A A

Motociklų sezonui einant į pabaigą motociklininkai galės pasitikrinti, ko išmoko. Ateinantį pirmadienį „Nemuno žiede“ jiems rengiama nemokama „Moto diena“, kurią organizuoja sporto klubas „Coffee Racers„ drauge su Lietuvos automobilių kelių direkcija ir Lietuvos kelių policijos tarnyba. Motociklininkai galės ne tik nemokamai pasivažinėti lenktynių trasa, bet ir gauti pamokų bei konsultacijų iš profesionalių lenktynininkų.

Pasak „Coffee Racers“ prezidento Adomo Dautarto, ypač laukiami pirmą sezoną važinėjantys motociklų mėgėjai, kurių gali būti apie pusantro tūkstančio. VĮ „Regitra“ duomenimis, šiemet A, A1 ir A2 vairavimo kategorijas visoje Lietuvoje įgijo 1575 asmenys.

„Naujokai vasaros pabaigoje ima jaustis drąsiau – būna apsipratę keliuose ir mano, kad geba gerai važiuoti ir valdyti savo motociklus. Tačiau šis jausmas dažnai apgauna. Tai ypač pasijunta rudenį, nes eismas suintensyvėja ir kyla žymiai daugiau pavojų. Ar iš tiesų šie motociklininkai gali gerai valdyti savo motociklą, siūlome įsitikinti ne gatvėje, o profesionalioje lenktynių trasoje. Dėl jų pačių ir aplinkinių saugumo“, – tikina A. Dautartas.

Lietuvos kelių policijos tarnyba nurodo, kad nuo šių metų pradžios iki rugpjūčio įvyko 140 eismo nelaimės, kuriose dalyvavo motociklų ir keturračių motociklų vairuotojai ir kuriose nukentėjo žmonės. 8 motociklininkai žuvo.

(Coffee Racers nuotr.)/Motociklininkai Kačerginės Nemuno žiede
(„Coffee Racers“ nuotr.)/Motociklininkai Kačerginės „Nemuno žiede“

„Moto diena“ yra socialinė akcija, kurią trečius metus drauge su partneriais organizuoja sporto klubas „Coffee Racers“. Organizatoriai siekia sukurti saugią aplinką, kurioje motociklininkai galėtų pasitobulinti savo motociklo vairavimo įgūdžius, būtinus kasdienio vairavimo metu.

Renginio metu šalia trasos budės greitosios pagalbos automobilis, veiksmą trasoje iš bokštelių stebėsprofesionalūs klubo „Startas“ teisėjai. „Coffee Racers“ nariai prieš važiavimus dalyviams rengs saugumo instruktažus. Į trasą bus leidžiami tik techniškai tvarkingi motociklai, o vairuotojai turės vilkėti odinę arba tekstilinę motociklininko aprangą, šalmą, batus ir pirštines.

Važiavimai vyks pirmadienį nuo 14 iki 19 val. „Nemuno žiede“, Kačerginėje. Vienu metu trasa galės važiuoti ne daugiau kaip 20 motociklų. Dėl šios priežasties visi norintys dalyvauti renginyje bus suskirstyti į grupes ir kiekvienam bus leidžiama važiuoti po 25 minutes, pirmus ratus įveikiant paskui sporto klubo instruktorius. Registracija vyksta organizatorių interneto tinklalapyje www.crmoto.lt.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas