Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 24d. 20:14

Motociklininkas pasijuto diskriminuojamas: į parduotuvės aikštelę galėjo įvažiuoti tik šaligatviu

Motoroleris prie nuleisto užtvaro
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Motoroleris prie nuleisto užtvaro

Motociklu į vieną iš Kauno parduotuvių atvažiavęs Antanas Gadeikis sako pasijutęs diskriminuojamas. Stovėjimo aikštelės užtvaras jam privažiavus nepakilo, tad apvažiuoti jį teko šaligatviu. Taip pat – ir išvažiuoti iš aikštelės. „Kodėl diskriminuojate dviračių transporto priemonių vairuotojus?“ – klausimą parduotuvės ir aikštelės prižiūrėtojams kelia kaunietis.

Užtvaras nepakilo

„Velykų sekmadienis džiugino geru oru ir nuotaika, todėl per šventes atvykstančius svečius nusprendžiau pasitikti motociklu. Pakeliui prisiminiau, kad reikia užsukti į krautuvę juodos duonos kasdieninės. Lyg tyčia Savanorių prospekte esanti „Rimi“ krautuvė šventinę dieną dirbo. Tačiau privažiavus užtvarą jis nepakilo. Kiek palaukęs pasignalizavau garsiniu signalu, tačiau užtvaras it įkaltas liko savo vietoje ir aš neturėjau jokios galimybės įvažiuoti į parduotuvės aikštelę. Bet namie juk nebėra duonos kasdieninės. Todėl teko daryti kelių eismo taisyklių pažeidimą ir į aikštelę įvažiuoti per šaligatvį.

Išvažiuojant iš aikštelės teko daryti antrą tokį patį pažeidimą. Išvažiuojant mane stebėjo kiti eismo dalyviai. Jų akyse aš atrodžiau kaip kelių chuliganas. Tačiau kaip man kiekvienam paaiškinti, kad man tiesiog nesudaryta kitokia galimybė įvažiuoti į parduotuvės aikštelę?“ – piktinosi A.Gadeikis.

Teko daryti kelių eismo taisyklių pažeidimą ir į aikštelę įvažiuoti per šaligatvį. Išvažiuoti irgi, o mane stebėjo kiti eismo dalyviai. Jų akyse atrodžiau kaip kelių chuliganas, – piktinosi A.Gadeikis.

Jo teigimu, aikštelę šalia šios parduotuvės administruoja „UniPark“, tad jiems jis ir siunčia svarbiausią klausimą – kodėl diskriminuojami dviračių transporto priemonių vairuotojai? Nes, vyro teigimu, motociklu ar motoroleriu atvykę pirkėjai negali normaliai įvažiuoti ir pasistatyti savo transporto priemonės jų administruojamoje aikštelėje.

Antanui pasirodė nepriimtina ir „Rimi“ pozicija, esą pastarasis prekybos tinklas toleruoja tam tikros vairuotojų grupės diskriminaciją ir tai, kad ne visiems eismo dalyviams sudaromos vienodos sąlygos.

Viskas dėl numerio

„UniPark“ tvirtina, kad tikrai neketina nieko diskriminuoti, o tokia situacija susidarė dėl labai paprastos priežasties. „Motociklai neturi numerio priekyje, todėl, norėdami naudotis aikštele, jie turėtų paskambinti nurodytu telefono numeriu ir juos įleis/išleis iš aikštelės. Jokiu būdu nieko nediskriminuojame ir atsiprašome, jeigu žmogui toks būdas buvo nepatogus“, – teigiama „UniPark“ atsiųstame komentare.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Motoroleris prie nuleisto užtvaro
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Motoroleris prie nuleisto užtvaro

Bendrovė taip pat tvirtina su A.Gadeikiu susisiekusi ir situaciją išsiaiškinusi.

„Rimi“ atsiprašė

„Rimi Lietuva“ viešųjų ryšių vadovės Giedrės Buivydienės atsiųstame komentare apgailestaujama dėl pirkėjo patirtų nepatogumų.

„Rimi“ prekybos centre Savanorių pr. 321 Kaune tik nuomojasi patalpas, tad už teritorijos priežiūrą atsakingi pastato savininkai ir valdytojai.

„Kalbant apie „Rimi“ valdomas parkavimo aikšteles, užtikriname, kad automobilių stovėjimo aikštelės kontrolės sistemos barjerai jose visuomet įrengiami taip, kad liktų bent 1 m pločio tarpas motociklams ir motoroleriams pravažiuoti. Pavyzdį pateikiame nuotraukoje.

„Rimi Lietuva“ nuotr./„Rimi“ aikštelė
„Rimi Lietuva“ nuotr./„Rimi“ aikštelė

Tarp savo darbuotojų taip pat turime motociklininkų ir, kiek tenka su jais kalbėtis, to tikrai pakanka“, – teigiama komentare.

Taip pat bendrovė informavo, kad „Rimi“ administruojamose parkavimo aikštelėse motociklai ir motoroleriai yra statomi nemokamai.

Temos: 2 Rimi Motociklas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas