Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 8d. 11:51

Motociklininkų žygis aplink Lietuvą: šeštoji diena ir finišas

Motociklininkų žygis aplink Lietuvą
(nuotr. iš vaizdo įrašo) / Motociklininkų žygis aplink Lietuvą

Nauja rytas, nauji įspūdžiai. Jei per pirmą kelionės etapą saulę keitė trumpi lietūs, tai dabar žygeivius alino kaitrūs saulės spinduliai. Pietinė Lietuvos siena „enduristams“ nepagailėjo miškingų takelių, daug smėlio ir begalę, išilgai kelio, besiraizgančių medžio šaknų.

Pajudėję nuo Vištyčio kempingo, aplankę trijų valstybių sankirtas – „enduristai“ suko rankenėles toliau išilgai pasienio. Nusausėję žvyrkeliai kėlė papildomų rūpesčių – grupės gale važiuojantiems matomumas buvo praktiškai nulinis. Tačiau ne vien dulkės ir karštis kėlė problemas. Smėlis – kas galėjo pagalvoti, kad ne visi dalyviai lengvai susidoros su šiuo iššūkių.

Kiekvienas mototuristas širdyje yra ir „enduristas“ – tuo jus galite įsitikinti patys. Likus vos keliolikai kilometrų iki finišo, Andriaus vedama turistų grupė sugalvojo kaip paįvairinti sau dieną ir pasuko link Merkio upės brastos, išbandyti savęs ir technikos.

Vieniems forsuoti brastą pavyko sėkmingai, kitiems pasiekė kiek kitaip – motociklai gurkštelėję vandens užgesdavo, kitiems sutrūko grandinės ar vanduo užpildavo elektroniką o kai kas paprasčiausiai, su visais drabužiais, išsimaudydavo.

Bet viskam kažkada ateina pabaiga. Finišo vietoje dalyvių jau laukė artimieji – kas su gėlėmis, kas su ąžuolo lapų vainikais.

VIDEO: APL 2013 6-7 dienos

APL 2013 6-7 dienos from Big Adventure / Eazytv on Vimeo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas