Dabar populiaru
Publikuota: 2017 liepos 27d. 10:51

Naujas „CityBee“ automobilis – pikapas „Fiat Fullback“

„CityBee“ „Fiat Fullback“
„CityBee“ „Fiat Fullback“

Automobilių ir dviračių dalinimosi paslauga „CityBee“ pristato naujausius parko būrį papildžiusius automobilius – tai pikapai „Fiat Fullback“. Šie automobiliai paslaugos vartotojams leis ne tik atrasti visiškai naują važiavimo malonumą įveikiant sunkiai pravažiuojamus kelius, bet ir taps pagalbininku vežant krovinius.

„CityBee“ nuolat analizuoja bendruomenės narių poreikius ir atsižvelgia į jų pageidavimus. Atnaujinti automobilių parką vis įvairesniais automobiliais tampa būtinybe siekiant, kad „CityBee“ paslauga vartotojams taptų geriausiu pasirinkimu. Taip pat pastebime, kad vis populiarėja ilgesnis nuomos laikotarpis paslaugai prasiplėtus į Kauną, Klaipėdą bei Palangą ir atsiradus galimybei kelionę pradėti viename, o baigti kitame mieste“, – apie šių pikapų pasirinkimą pasakojo „CityBee“ vadovas Lukas Yla.

Automobiliai – pagal kiekvieno vairuotojo poreikius

Pasak „CityBee“ vadovo, automobiliai parenkami taip, kad atitiktų skirtingus vartotojų poreikius bet kokioje situacijoje. Nesvarbu, ar tai būtų trumpa kelionė mieste, ar išvyka į gamtą, ar tiesiog daiktų pervežimas iš vienos vietos į kitą. Būtent dėl to automobilių parką papildė net ir ekstremalioms sąlygoms pritaikytas pikapas „Fiat Fullback“.

„CityBee“ „Fiat Fullback“
„CityBee“ „Fiat Fullback“

Kalbėdamas apie šį automobilį, L. Yla pirmiausia akcentavo jo universalumą: „Visų pirma, tai visureigis, kuriuo be jokių problemų galima važinėti ne tik mieste, bet ir nukeliauti į atokiau esančią kaimo sodybą ar mišką. Šiame automobilyje esantis atviras krovinių skyrius leidžia pasiimti viską, ko gali prireikti savaitgalio išvykai, pradedant palapinėmis, dviračiais ir baigiant kepsnine. Pikapą naudojant kaip krovininį automobilį svarbu nepamiršti jame esančių daiktų pritvirtinti vadovaujantis visais KET reikalavimais“, – teigė vadovas.

„Fiat Fullback“ pikapais bus galima naudoti tokiomis pačiomis sąlygomis, kaip ir kitais „CityBee“ automobiliais. Minutė naudojimosi kainuos 0,23 euro, tačiau šiam automobiliui bus suteikiama išskirtinė paros kaina – lygiai 20 eurų. Taip skatinant vartotojus šį automobilį rinktis ilgesnėms kelionėms.

„CityBee“ „Fiat Fullback“
„CityBee“ „Fiat Fullback“

Pasižymintis talpumu ir praktiškumu

Andrius Mockaitis, „Fiat“, „Alfa Romeo“ ir „Jeep“ prekės ženklų vadovas Baltijos šalyse, pastebi, kad lietuviai labai mėgsta visureigius, todėl keturiais ratais varomas „Fiat Fullback“ patiks tiems, kurie ieško pravažaus, talpaus ir praktiško automobilio. Būtent dėl eksploatavimo galimybių, kurios leidžia sutaupyti lėšų, pikapą jau įvertino vairuotojai.

„Visų pirma, šis automobilis yra tikras visureigis. Jis turi rėminę konstrukciją ir visų varomųjų ratų sistemą bei galingus dyzelinius variklius. Visa tai užtikrina puikias pravažumo galimybes ir keleivių saugumą. Automobilyje yra didelis krovinių skyrius, kuriame galima sudėti didelius ar sunkius daiktus, nesibaiminant, kad jis gali išsipurvinti. Bet kokį purvą lengvai išplausite tiesiog vandeniu“, – teigia prekės ženklo vadovas.

Pikapai „Fiat Fullback“ yra patikimi ir lengvai patempia net ir tokius sunkius krovinius kaip priekaba su kateriu ar jachta. Be to, tai puikus pasirinkimas vandens sporto mėgėjams, nes į krovinių skyrių telpa bet koks inventorius, pavyzdžiui, vandens motociklas ar jėgos aitvaras. Be to, šlapius daiktus galima tiesiog sudėti į krovinių skyrių ir nesibaiminti dėl drėgmės – į saloną ji nepatenka.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

01:28
15:57

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Gazas