Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 25d. 16:41

Naujojoje Vilnioje rekonstruojama Parko gatvė ir rajono apšvietimas

Naujojoje Vilnioje rekonstruojama Parko gatvė ir rajono apšvietimas
Sauliaus Žiūros nuotr. / Naujojoje Vilnioje rekonstruojama Parko gatvė ir rajono apšvietimas

Sostinės savivaldybė pradėjo remontą Naujojoje Vilnioje, Parko gatvėje, kur bus rekonstruota 1,2 km ilgio atkarpa nuo Pergalės iki Linksmosios gatvės. Pranešime skelbiama, kad darbus planuojama baigti iki vasaros pabaigos. Vilniaus miesto savivaldybė Parko gatvės remontui skyrė apie 500 tūkst. eurų.

„Šiuo metu atnaujinama viena pagrindinių Naujosios Vilnios gatvių – per parą ja pravažiuoja daugiau kaip 10 tūkst. automobilių. Iki vasaros pabaigos visiškai atnaujinsime šios gatvės dangą, nutiesim naujus šaligatvius, sutvarkysim požemines komunikacijas ir atnaujinsim ženklinimą, įrengsim modernų apšvietimą. Pastaraisiais metais daugelyje Naujosios Vilnios gatvių tapo šviesiau ir jaukiau", – džiaugiasi mero pavaduotojas Vytautas Mitalas.

Naujosios Vilnios daugelyje rajono gatvių pakeistos atramos, sumontuoti nauji LED šviestuvai. Naujas apšvietimas bus įrengtas ir pėsčiųjų take nuo Parko iki Genių gatvės, Linksmojoje, Untulių gatvėse.

Per pastaruosius dvejus metus Naujojoje Vilnioje išasfaltuota kone 5 km žvyrkelių, asfalto danga paklota Kalno, Gerviškių, Grikių, Vaivos, Naujojoje, Gurių Sodų, Vandens, Karklų, Skaidiškių, Retkonių, B.K.Balučio ir Černiavskio gatvėse. Taip pat sutvarkytos itin judrios rajono gatvės – Pergalės, Dūmų, A.Kojelavičiaus ir Pramonės: pakloti šaligatviai, įrengtas ar atnaujintas apšvietimas.

Dėmesio sulauks ir Naująją Vilnią su centru jungianti transporto arterija Stepono Batoro gatvė. Sostinės savivaldybė šios gatvės atkarpoje, kur iki šiol skendėjo tamsoje, per 2019 m. suprojektuos ir per 2020–2021 metus įrengs modernų apšvietimą. Palei Stepono Batoro gatvę nusidrieks ir dviračių takas, o tai palengvins susisiekimą su miestu. Kad pėstieji jaustųsi saugesni Naujojoje Vilnioje, įrengti greičio mažinimo kalneliai, atšvaitai kelio dangoje, sferiniai veidrodžiai, kryptinis pėsčiųjų perėjų ir kitas apšvietimas Gerviškių, S.Batoro, Nasturtų ir Rytų, Gandrų, Kalno ir kitose gatvėse.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas