Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 18d. 12:39

Nepatenkintas aptarnavimu bei patikimumu BMW M6 savininkas mašinai egzekuciją surengė priešais Frankfurto parodų rūmus

Daužomas BMW M6 automobilis
Kadras iš vaizdo siužeto / Daužomas BMW M6 automobilis

Iraniečio kraujo turintis verslininkas iš Italijos Pourmohseni Hadi visiškai naują BMW M6 įsigijo už 120 tūkst. eurų (apie 414 tūkst. Lt), tačiau iškart po automobilio įsigijimo jis susidūrė su rimtomis techninėmis problemomis.

Vairuotojas skundėsi atsiradusiomis vibracijomis, pašaliniais garsais bei neįprastai triukšmaujančia pavarų dėže, tačiau nuvežus mašiną į vieną Italijos BMW atstovybę problemos nebuvo išspręstos.

Negana to, pats gamintojas atsisakė prisiimti atsakomybę dėl brokuoto automobilio, o siekiant nesutarimus aiškintis teismuose brangaus BMW M6 savininkui tektų varstyti teismų duris net 7 ar 10 metų.

Todėl vyras numojo ranka į jo interesus ignoruojantį gamintoją ir nusprendė viešai atkeršyti, surengdamas automobilio egzekuciją priešais vienos didžiausių mašinų parodų pagrindinį įėjimą.

Kirviu bei kūju apsiginklavę vyrai visiškai sudaužė apynaujį BMW M6, tačiau tai – dar ne taškas šioje istorijoje. Verslininkas ketina sugrįžti į viešąją erdvę – jis teigė automobilį suremontuosiąs, ir vėl egzekuciją atliksiantis Berlyne, priešais parlamento rūmus.

VIDEO: Vieša BMW M6 egzekucija priešais Frankfurto automobilių parodą

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas