TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Neste“ ir „Google“ sutarė dėl bendradarbiavimo skatinant ekologiškesnį transportą

„Neste“ degalinė
„Neste“ degalinė
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasaulyje pirmaujanti degalų iš atsinaujinančių šaltinių gamintoja „Neste“ ir bendrovė „Google“ sutarė bendradarbiauti ekologiškesnio transporto srityje. Pasirinktuose „Google“ autobusuose (angl. gBus), kurie keleivius vežioja Silicio slėnyje Kalifornijoje, bendrovė naudos naujos kartos dyzeliną NEXBTL.

„Džiaugiamės galėdami tiekti mažai anglies turintį naujos kartos dyzeliną NEXBTL ir padėti sumažinti aplinkos taršą. NEXBTL gaminamas iš visiškai atsinaujinančių ir tvarių žaliavų bei tinka visiems dyzelinu varomiems automobiliams. Tai ypač puikiai tinkantys degalai Kalifornijos valstijai, kuri vykdo ambicingą šiltnamio efektą sukeliančių dujų mažinimo programą. NEXBTL dyzelinas taip pat puikiai tinka miesto oro kokybei gerinti, nes naudojant šiuos degalus išmetamų dujų kiekis žymiai sumažėja“, – sako „Neste“ už produktus iš atsinaujinančių šaltinių atsakinga vykdomoji viceprezidentė Kaisa Hietala.

„Neste” NEXBTL (angl. Next Generation Biomass to Liquid) technologiją, skirtą pirmojo ir kol kas vienintelio pasaulyje dyzelino gamybai iš biomasės, užpatentavo 2012 m. NEXBTL dyzelinas turi unikalią molekulinę sandarą – jis gaminamas hidrinant augalinį aliejų ar gyvulinės kilmės riebalus.

Kompanijos taip pat bendradarbiaus ir informacinių technologijų srityje. „Neste” savo darbuotojams siūlys naudotis „Google Drive for Work“ paslauga. Kompanijos darbuotojai, dirbantys skirtingose pasaulio šalyse, galės susitikti akis į akį nesvarbu kur tuo metu būtų, naudodamiesi didelės raiškos vaizdo konferencijos paslauga ir neribotos talpos duomenų saugykla. Diegiant moderniausias technologijas, siekiama kurti naujovėms palankią aplinką ir galimybę dirbti kitaip nei anksčiau.

„Mums be galo malonu paskelbti, kad pradėjome bendradarbiauti su „Neste“. Ši bendrovė nuolat ieško būdų įdomesniam bendradarbiavimui ir malonesniam darbo procesui užtikrinti. Mūsų siūlomi sprendimai – tai šiuolaikiškos priemonės, padedančios komandai dirbti našiai ir patikimai, t. y. dirbti taip, kaip gyveni, – teigia „Google for Work, Nordic“ regiono vadovas Jesperas Stormholtas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas