Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Netvarkingai pastatyto automobilio vairuotojai – žiauri įsiutusių gyventojų pamoka

Kai vairuotoja išvydo taip „išgražintą“ savo automobilį, ją turėjo ištikti šokas.
Kadras iš „YouTube“ / Kai vairuotoja išvydo taip „išgražintą“ savo automobilį, ją turėjo ištikti šokas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vaizdo įrašų svetainėje „YouTube“ paskelbtas pritrenkiantis filmuotas vaizdelis iš Rusijos sostinės Maskvos, kuriame užfiksuotas gyventojų keršto ne vietoje palikto automobilio vairuotojai atvejis.

Maskviečių įsiūčio auka tapo automobilis „Opel Astra“, kurio vairuotoja, matyt, neradusi kitos vietos, savo transporto priemonę paliko siaurame pravažiavime per kiemą. Be to, taip pastatytas automobilis iš dalies blokavo kelią pėstiesiems iš namo laiptinės.

Nežinomi asmenys nulaužė vieną automobilio galinio vaizdo veidrodėlį, tamsiais aerozoliniais dažais apipurškė opelio stiklus, žibintus, valstybinius numerius, o ant šonų ir variklio dangčio užrašė „Kvailė“. Vaizdo įrašo komentatoriai iš Rusijos įsitikinę, kad taip pasielgė atsainiu vairuotojos požiūriu į aplinkinius pasipiktinę vietos gyventojai.

„Ji pastatė automobilį, pasižiūrėjo ir pamanė: taip, dar viena „Astra“ čia pravažiuos. O jeigu greitoji pagalba? O jeigu šiukšliavežė? Už tai ji ir atsigriebė. Be to, dar užtvėrė pėsčiųjų takelį, bet už tai jai buvo atleista – žibintų niekas neišdaužė. Viską reikia daryti pagalvojus“, – pareiškė vienas komentatorius. Kiti išreiškė nuomonę, kad 90 procentų merginų ir moterų savo automobilius palieka ne taip, „kaip reikėtų“.

Vis dėlto didesnioji dalis komentatorių tiek po vaizdo įrašu „YouTube“ svetainėje, tiek įvairiuose rusiškuose tinklaraščiuose reiškia griežtą nuomonę, kad taip automobilius niokojančius vandalus reikia gaudyti ir „žiauriai bausti“. Netvarkingais vairuotojais nepatenkintiems gyventojams jie rekomenduoja iš pradžių už automobilio valytuvo šluotelės užkišti raštelį su atitinkamu prašymu ar perspėjimu. Tvirtinama, kad 99 procentais atvejų tai yra veiksminga – adekvačiai situaciją vertinantis žmogus daugiau nepaliks savo automobilio bet kur.

Jeigu raštelis nepadeda, siūloma ant automobilio variklio dangčio atsargiai, jo nesubraižant, padėti plytą. Radikalesnis, bet vis dar gana civilizuotas būdas – tą patį raštelį su įspėjimu ne kišti už valytuvo šluotelės, o jau iš karto prie automobilio variklio dangčio ar stogo prispausti plyta.

Komentatoriai siūlo ir dar vieną būdą, kaip priversti vairuotoją perskaityti jam skirtą įspėjimą, tiesa, šis būdas veiksmingas tik žiemą spaudžiant geram šaltukui. Raštelį galima pamirkyti vandenyje ir prilipinti tekstu žemyn ant priekinio stiklo. Kol vairuotojas įsėdęs į automobilį ir įjungęs variklį lauks, kol nutirps ledas nuo stiklo, tikrai turės laiko ne tik perskaityti prišalusį raštelį, bet ir pagalvoti apie savo vairavimo ir automobilio statymo kultūrą.

Oro išleidimo iš padangų netvarkingiems vairuotojams metodą pateisina tik nedaugelis komentatorių, na, o padangų badymo šalininkų ar automobilio šonų raižymo vinimis, raktais ar atsuktuvais išvis tėra menka mažuma.

VIDEO: суровые реалии московского паркинга

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas