Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 18d. 18:30

Nufilmuotas itin įžūlus manevras: 3 KET pažeidimai per 3 sekundes

Važiuojate sau ramiai gatve. Vietos aplink – į valias. Ir staiga prieš nosį tarsi F1 ar kitose lenktynėse išdygsta automobilis, kerta kelias eismo juostas... O paskui staiga pristabdo. Ar tokie veiksmai logiškai paaiškinami?

Temą siūlykite gazas@15min.lt

„Toks chuliganiškas vairavimas Šiauliuose, ties Architektų gatve“, – pakomentavo situaciją 15min skaitytojas, pasidalijęs vaizdeliu.

Pastaruoju metu 15min panašias situacijas komentavę psichologai ir eismo ekspertai įvardijo kelias priežastis. Viena iš jų – psichopatinės asmenybės, kurioms reikia psichologo pagalbos. Tokie vairuotojai negali darniai dalyvauti eisme, nes jų asmeniniai poreikiai visuomet bus svarbesni. Iš esmės jiems geriau būtų nesėsti prie vairo, nes tokie eismo dalyviai bet kokia kaina, kartais net specialiai pažeisdami taisykles, „įrodo savo pirmenybę“.

Specialistai taip pat sutaria, kad vien švietimu pakeisti situaciją sunku, daug lemia nebaudžiamumo problema.

Nufilmuotame vaizdelyje matosi, kad „Audi“ vairuotojas iš tikrųjų niekur nenuskubėjo. Viso labo sukėlė avarinę situaciją: iš šalutinės greitėjimo juostos, kuria horizontalusis žymėjimas leido sukti tik į dešinę, metėsi į kairę prieš pat važiuojantį automobilį. Tuomet, kirsdamas ištisinę, persirikiavo į antrą juostą ir staiga sumažino greitį. Jokios logikos. Ir labai prasti vairavimo sugebėjimai. Trys akivaizdūs KET pažeidimai per 3 sekundes.

15min uždengė vairuotojo numerius, tačiau, esant reikalui, perduos duomenis Šiaulių VPK.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

00:27
05:44
13:33

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas