Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 11d. 16:50

Nuo Klaipėdos iki Baltarusijos sienos savaitgalį bus gabenami didžiagabaričiai kroviniai

Didžiagabaričio krovinio gabenimas
15min.lt skaitytojo Virginijaus nuotr. / Didžiagabaričio krovinio gabenimas

Lapkričio 13-14 d. iš Klaipėdos į Baltarusiją per Medininkų pasienio kontrolės punktą bus gabenami didžiagabaričiai–sunkiasvoriai kroviniai. Automobilių koloną sudarys keturi vilkikai ir keli lengvieji palydos automobiliai. Didžiausios transporto priemonės su kroviniu plotis 9,0 m, aukštis 4,9 m.

Lapkričio 13 d. 18.00 val. kroviniai pajudės iš Klaipėdos ir bus gabenami magistraliniu keliu A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda iki Vilniaus.

Lapkričio 14 d.  3.00 val. nakties planuojama pasiekti Vilnių ir krovinys be sustojimo bus gabenamas Vilniaus miesto Gariūnų ir Oslo gatvėmis, Laisvės prospektu, Tūkstantmečio ir Žirnių gatvėmis. Toliau – magistraliniu keliu A3 Vilnius–Minskas (Lietuvos–Baltarusijos pasienį planuojama pasiekti lapkričio 14 d. 5.00 val. ryto).

Krovinius visu maršrutu lydės ir saugų eismą užtikrins Kelių policijos tarnybos pareigūnai. Automobilių kolonos judėjimo vidutinis greitis bus apie 40 km/val. ir ji važiuos per abi kelio juostas, todėl jos aplenkti bus neįmanoma. Susidarius didelei automobilių spūsčiai už didžiagabaričių–sunkiasvorių krovinių, policija koloną stabdys ir praleis už jos esančias transporto priemones.

Vairuotojai, norintys išvengti susitikimo su iš lėto judančia kolona, gali pasirinkti kitą kelionės maršrutą. Nuo Klaipėdos iki Kauno siūlome važiuoti senuoju Žemaičių plentu (krašto keliai Nr. 197 Kryžkalnis–Rietavas–Vėžaičiai ir Nr. 196 Ariogala–Raseiniai–Kryžkalnis) arba krašto keliu Nr. 141 Kaunas–Jurbarkas–Šilutė–Klaipėda. Nuo Kauno galima vykti magistraliniu keliu A16 Vilnius–Prienai–Marijampolė

Temos: 1 Autostrada

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas