Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 23d. 01:01

Pagreitį įgauna pasiruošimas „Memel motor fest '15“ renginiui

„Memel Motor Fest“
Organizatorių nuotr. / „Memel Motor Fest“

Pirmą kartą Klaipėdoje organizuojamo renginio „Memel motor fest '15 “ pasiruošimo darbai jau įsibėgėjo. Gegužės 30 dieną, 15 valandą, šalia Klaipėdos vasaros estrados susirinkę automanai iš visos Lietuvos atidarys vasaros sezoną ir džiugins miesto gyventojų akis savo išskirtiniais automobiliais.

Renginio metu visi automobiliai bus nominuoti net 10-yje kategorijų: Mis Amerika, Mis Vokietija, Mis Europa, Mis TSRS, Mis JDM, Mis Interjeras, Mis Variklio skyrius, Mis Klasika, Mis SportCar‘as, Mis 4×4.

Viso renginio metu už labiausiai patikusius automobilius galės balsuoti renginio žiūrovai, o jų balsai bus sumuojami kartu su komisijos vertinimais, kuri reitinguos automobilius visos šventės metu.

Organizatoriai jau sulaukė beveik 200 dalyvių paraiškų, norinčių dalyvauti renginyje su savo automobiliu. Nuo perdarytų „Honda Civic“ arba 3-ios serijos BMW iki „Porsche 911“ ar „Nissan Skyline GT-R“.

Klaipėda nebūtų Klaipėda, jeigu jos itin gausus BMW fanų būrys nebūtų taip sparčiai ir gausiai registravęsis. Beveik pusė registracijoje esančių automobilių – BMW markės ir žiūrint būtent į užregistruotus modelius kiekybine prasme, dabar jie realiausi pretendentai dėl Mis Vokietija ir Mis Europa titulo.

Ar iki renginio pradžios atsiras kitų vokiškų ir europietiškų automobilių savininkų, kurie galėtų mesti jiems iššūkį? Organizatoriai prasitarė, kad klaipėdiečių taip mėgiamai markei gali mesti iššūkį kitų vokiškų automobilių desantas, atvyksiantis iš sostinės. Vilniečių automobiliai sutvarkyti itin preciziškai ir turi šiai dienai dar naujovę Lietuvoje – orines važiuokles.

Klasikinių ir amerikietiškų automobilių mėgėjai taip pat turės kur paganyti akis. Nuo dar taip neseniai kasdien matytų „Lada“ automobilių iki seniausio ir naujausio „amerikietiškų raumenų“ klasikos vadinamo „Ford Mustang“ modelio.

Japoniškų automobilių gerbėjai tikrai atras bent po vieną kultinį šios šalies gamintojo markės automobilį. Nuo retai besutinkamų „Suzuki“ iki visos paletės sportinių „Toyota“ automobilių. Organizatoriai kviečia JDM mėgėjus aktyviau registruotis ir išlįsti į gatves ne tik naktį.

Organizatoriai taipogi labai džiaugiasi gausiu kabrioletų vairuotojų antplūdžiu. Šiuo metu jų jau yra beveik 20 ir turbūt jie vieni pirmųjų pagavo vasaros sezono atidarymo mintį. Juk kokia vasara prie jūros be kabrioleto?

Renginio tikslas nėra supriešinti automobilių markių vairuotojus ar būtinai kažką laimėti. Šio renginio tikslas yra suburti įvairius automobilių klubus bei pavienius automanus, kurie atstovauja skirtingo laikotarpio automobilius ar įvairias automobilių puošybos sritis tam, kad kartu uostamiestyje pasitiktų šilčiausią metų sezoną su kavos puodeliu tarp kitų tokių pačių benzingalvių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

KARTU SU MAXIMA: VERTINAME LIETUVIŠKĄ KOKYBĘ

Video

09:59
01:16
01:18

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas