Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugsėjo 22d. 20:21

Pamatykite, kaip atrodo tūkstančiai uragano nuniokotų automobilių

„Royal Purple Raceway“ trasa
„Royal Purple Raceway“ trasa

JAV Teksaso valstiją prieš kelias savaites nusiaubęs uraganas Harvey tūkstančius žmonių paliko be namų, transporto priemonių ir kitų patogumų. Statybinės atliekos vežamos į joms skirtus šiukšlynus, o automobiliai dar gali būti parduoti ir yra gabenami į vietos lenktynių trasas, kurias jau galima vadinti „skendusių automobilių kapinėmis“.

Skaičiuojama, kad apie 40 tūkst. nuo uragano nukentėjusių automobilių yra laikoma „Royal Purple Raceway“ lenktynių trasos teritorijoje, tačiau tik dabar pasirodė šios vietos nuotraukos. Jos atrodo labai keistai: tarsi tūkstančius žmonių sutraukiančio festivalio stovėjimo aikštelė, tik kad žmonių aplink – nulis.

Panašiai, kaip šiose nuotraukose, atrodo ir kita Teksase esanti lenktynių trasa „Texas Motor Speedway“ – joje tūkstančiai automobilių taip pat išrikiuoti ant žaliųjų plotų.

Manoma, kad didžiausia JAV naudotų automobilių pardavimų aukcionų platforma „Copart“ sudarė pusės metų sandorį su „Royal Purple Raceway“, kad turėtų kur pastatyti visus nukentėjusius ir draudimo bendrovių „nurašytus“ automobilius bei dalį jų parduoti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas