Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2016 rugpjūčio 8d. 13:59

Pamatykite: olimpiniai žiedai, suformuoti iš 38 automobilių

Stovykla  „Vasaros ratas“, kurią organizuoja klubas „Auto era“
Autoera nuotr. / Stovykla „Vasaros ratas“, kurią organizuoja klubas „Auto era“
Rugpjūčio 5-7 dienomis technikos mylėtojai rinkosi į jau aštuonioliktą stovyklą „Vasaros ratas“, kurią klubas „Auto era“ organizuoja nuo 1999 metų. Tai vienas didžiausių tokio formato renginių Baltijos šalyse. Šiemet iš skirtingų autoklubų praleisti tris dienas prie Šiemečio ežero, šalia Malūko dvaro, susirinko daugiau nei 260 automobilių.

Dalis poilsiautojų čia pradėjo rinktis jau ketvirtadienį, rugpjūčio 4 d., o penktadienį iki vakaro čia sugužėjo jau apie 200 automobilių, kurių savininkai pasistatė didžiulį palapinių miestelį ir pradėjo įdomų savaitgalį prie ežero.

Dar saulei nenusileidus „Auto era" klubo prezidentas Artūras Tatarūnas paskelbė, kad aštuoniolikta netradicinių automobilių stovykla „Vasaros ratas" yra atidaryta. Gerą vakaro nuotaiką užtikrino muzikos grupė „Sportas“, kuri išjudino visus stovyklautojus.

Karštas penktadienis baigėsi, o šeštadienį stovyklą pasitiko apniukęs oras su vis prakiurti norinčiais tamsiais debesimis. Bet lietus nesugadino pagrindinio stovyklos akcento – Olimpinių žaidinių simbolio formavimo iš automobilių.

„Kiekvienais metais „Vasaros rate“ rengiame savo olimpines žaidynes su įvairiomis sportinėmis rungtimis. Smagu, kad šiemet mūsų stovyklos data sutapo su Rio de Žaneire, Brazilijoje, vykstančiomis vasaros Olimpinėmis žaidynėmis. Ta proga, nusprendėme atlikti simbolinį žaidinių atidarymą – netradicinį atidarymą. Kadangi į stovyklą susirinko automobiliai, tai būtent iš jų sugalvojome padaryti Olimpinių žiedų simbolį pagal atitinkamas spalvas.

Nors pradžioje ne vienam iš stovyklautojų atrodė, kad suformuoti šį simbolį bus labai sunku, tačiau labai džiaugiuosi, kad bendrai su „Vasaros rato“ stovyklautojais pavyko visa tai atlikti bene tobulai.“

Olimpinių žiedų simbolis buvo suformuotas iš 38 automobilių. Žiedo vidinis skersmuo yra 12 metrų, o išorinės skersmuo – 16 metrų. Iš automobilių sudaryto simbolio aukštis 24 metrai, o plotis – 48 metrai. Visi šie duomenys bus perduoti rekordų agentūrai „Factum“, kuri turėtų jį užregistruoti. Tokio simbolio iš automobilių Lietuvoje dar niekas nėra padaręs. Visą šį bendrą automobilių mylėtojų kūrinį iš oro užfiksavo „3Dreklama“ atstovai – visa tai atrodo labai vaizdingai. Užfiksuotus kadrus taip pat reikės pateikti rekordų agentūrai.

Žiedo vidinis skersmuo yra 12 metrų, o išorinės skersmuo – 16 metrų. Iš automobilių sudaryto simbolio aukštis 24 metrai, o plotis – 48 metrai.

Po to, kai visi pasidžiaugė suformuotais žiedais, buvo oficialiai atidarytos ir „Vasaros rato“ žaidynės, kurios prasidėjo tinklinio bei rato ridenimo varžybomis. Vėliau vyko virvės traukimo rungtis ir čiužinių dragas, o vakarą visi stovyklautojai vėl pasitiko koncertais bei šventiniu fejerverku.

Sekmadienį vyko varžybų nugalėtojų apdovanojimai, įvairios padėkos bei nominacijos. Galiausiai visi šauniai praleidę savaitgalį išsiskirstė iki kitų metų rugpjūčio mėnesio pirmojo savaitgalio.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

07:07
23:25
00:49

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas