Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 20, 17:45

Panevėžio miesto autobusų eismą galima stebėti realiu laiku

Nuo šiol internete galima stebėti miesto autobusų eismą – autobusų tvarkaraščių žemėlapyje atvaizduojamas UAB „Panevėžio autobusų parkas“ transporto priemonių judėjimas, rašoma pranešime.
Panevėžio autobusų stotyje
Panevėžio autobusų stotyje / Tomo Markelevičiaus nuotr.

„Siekiame, kad kelionė viešuoju transportu būtų paprastesnė, patogesnė, keleiviai gautų aukšto lygio paslaugas. Visuose miesto viešojo transporto autobusuose buvo įdiegta GPS sistema, leidžianti stebėti jų judėjimą realiu laiku. Džiugu, kad nuo šiol galėdami internete pasitikrinti autobuso buvimo vietą gyventojai turės galimybę tiksliau planuotis savo kelionę viešuoju transportu“, - sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Miesto viešojo transporto priemonių kelionę realiu laiku galima stebėti interneto tinklalapyje www.stops.lt/panevezys pažymėjus ikonėlę „Rodyti transporto judėjimą“. Užvedus žymeklį ant numeriu pažymėtos transporto priemonės ikonėlės galima pamatyti kokiu greičiu juda autobusas. Internetinėje svetainėje taip pat galima susiplanuoti optimaliausią maršrutą - tereikia pasirinkti konkrečią stotelę ar vietą kaip pradinį ar galinį maršruto tašką ir spausti „Rasti maršrutą“.

Primename, kad dėl esamos sudėtingos pandeminės situacijos būtina laikytis visų saugumo reikalavimų viešajame transporte, stotelėse ir keliones planuoti atsakingai, vengti didesnių susibūrimų, dėvėti kaukes, dezinfekuoti rankas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas