Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 12d. 10:16

Spūstyje įstrigusį vairuotoją papiktino kelio remonto darbai piko metu: „Verkt norisi“

Kelio remonto darbai Nemenčinės plente
15min skaitytojo nuotr. / Kelio remonto darbai Nemenčinės plente

Į 15min redakciją kreipėsi pasipiktinęs skaitytojas – vyras teigė nesuprantantis, kodėl kelio remonto darbai, keliaujant Nemenčinės plentu link Vilniaus, vykdomi piko metu.

Temą siūlykite gazas@15min.lt

Vyras susidūrė su problemomis važiuodamas iš Miškonių link Vilniaus Nemenčinės plentu. Jo teigimu, darbuotojai asfaltavo kelią nuo pat ankstaus ryto, kuomet į darbus mieste plūdo didžiausi žmonių srautai.

„Nemenčinės plente piko metu apie 06.55 val. iki, kiek mačiau, 09.15 vyko asfaltavimo darbai. Verkti norisi“, – rašė vyras.

Beveik 18 kilometrų kelionė nuo namų iki Vilniaus truko kiek daugiau nei 1,5 val.

Rangovui – perspėjimas

Vilniaus savivaldybės atstovo teigimu, vairuotojų pasipiktinimas suprantamas, tačiau taip pat svarbus ir darbų tęstinumas.

„Tam, kad būtų kuo mažiau trikdomas transporto eismas, gatvėse remonto darbai vyksta ir savaitgaliais, nakties metu ir darbo dienomis. Didelę dalį darbų planuojama ir stengiamasi atlikti vasaros metu, kai transporto srautai sumažėja.

Vasaros metu laikini eismo ribojimai sukelia nepatogumų, tačiau kelių tarnyboms taip pat nėra lengva dirbti keliuose. Atliekant darbus technologiškai svarbu užtikrinti tęstinumą, todėl darbų pertraukimas nerekomenduojamas, ypač asfaltuojant gatves“, – sako Arūnas Visockas, Vilniaus miesto savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento vyresnysis patarėjas.

Vertindama vairuotojų pastebėjimus Vilniaus miesto savivaldybė įspėjo rangovą, kad nedirbtų keliuose piko metu, taip stengiantis sudaryti kiek mažiau kliūčių ir nepatogumų vilniečiams.

Temos: 2 Eismas Vilnius

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Gazas