Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gegužės 5d. 13:32

Parodoje „Transbaltica“ – naujausi vilkikų modeliai

„Volvo Trucks“ servisas
„Volvo Trucks“ nuotr. / „Volvo Trucks“ servisas

Gegužės 18-20 dienomis „Litexpo“ vyksiančioje transporto, logistikos, transporto infrastruktūros ir ITS parodoje „Transbaltica“ bus galima susipažinti su naujausiais vilkikų modeliais. Lietuvoje populiarių vilkikų „Volvo“ ekspozijoje bus eksponuojamas atnaujintas vilkikas „Volvo FH“. Atnaujinus jėgos agregatą ir patobulinus aerodinaminius sprendimus vilkikas  taupys iki 3 procentų degalų.

Tame pačiame stende bus demonstruojamas ir naujasis „Renault T“ serijos vilkikas. Tai bene labiausiai vairuotojams patinkantis vilkikas, mat, jis turi pačią didžiausią kabiną su lygiomis grindimis.

Parodoje dalyvaus ir kitas Švedijos sunkvežimių gamintojas „Scania“. Šio gamintojo atstovybė Lietuvoje demonstruos vilkiką „Scania Chrome Edition“ bei 49 vietų turistinį autobusą.

„Iveco“ atstovai Lietuvoje, įmonė „Transmitto“, savo stende pristatys keturias ypatingas darbines transporto priemones. Tiksliau – keturis čempionus: 2013 metais geriausio vilkiko titulą iškovojusį „Iveco Stralis“, 2015 metų komerciniu automobiliu išrinktą „Iveco Daily“, 2016 metų furgonu išrinktą „Iveco Eurocargo“ ir 2016 metų autobusą – „Iveco Magelys“.

„TransBaltica“, „Mechanika“ ir „Balttechnika“ parodų akimirkos 2014-aisiais
„TransBaltica“, „Mechanika“ ir „Balttechnika“ parodų akimirkos 2014-aisiais

Bendrovė „Silberauto“, vienintelė Lietuvoje atstovaujanti „Mercedes-Benz“ ir FUSO prekių ženklus, parodoje pristatys furgoną „Mercedes-Benz Sprinter“, taip pat – patikimą, saugų ir ekonomišką „Mercedes-Benz Vito“ bei miesto logistikai skirtą vienatūrį „Mercedes-Benz Citan“, o didžiausiems tolimojo transporto poreikiams bus pristatomi balniniai vilkikai „Mercedes-Benz Actros 1845 LS E6 BigSpace“ ir „Mercedes-Benz Actros 1845 LS Solostar Concept“ bei „Fuso Canter 7C15“.

Parodoje daug dėmesio bus skiriama ne tik naujausiems vilkikų modeliams, bet ir jų priežiūrai, komponentams, detalėms. Štai „Amber Cargo“ pristatys populiariausius ir naujausius „Viesa“ autonominių vėsintuvų iš Argentinos modelius sunkiajam transportui. „Niso Teknik“ pademonstruos sunkiojo transporto ratų priežiūros įrangą – nuo ratų veržlių iki apsaugų nuo praslydimo. „Protekta“ pristatys naujausius sunkvežimių bei statybų mašinų padangų modelius. Na, o „Suer Baltic“, kaip sako įmonės atstovai, vienoje vietoje turės viską, kas reikalinga puspriekabėms virš ratų.

„TransBaltica“, „Mechanika“ ir „Balttechnika“ parodų akimirkos 2014-aisiais
„TransBaltica“, „Mechanika“ ir „Balttechnika“ parodų akimirkos 2014-aisiais

„Transbaltica 2016“ lankytojai turės unikalią progą apžiūrėti ir Lietuvoje gamintą ar modernizuotą geležinkelio techniką.

UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“, teikianti sudėtingas lokomotyvų, kelio mašinų gamybos ir riedmenų remonto bei modernizavimo paslaugas – vienintelė tokio profilio įmonė Lietuvoje ir viena moderniausių įmonių Baltijos šalyse. Parodos „Transbaltica 2016“ metu norintys apžiūrėti UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“ gamintą ar modernizuotą geležinkelio techniką, turės tokią galimybę – technika bus išrikiuota įmonės teritorijoje, į kurią iš „Litexpo“ periodiškai važiuos įmonės organizuotas transportas.

Savo satelitines įmones pristatys ir „Lineka“– Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija, tarptautinės ekspeditorių asociacijų federacijos FIATA narė. Asociacija vienija net 65 įmones ir organizacijas, užsiimančias krovinių ekspedijavimo, logistikos, bei kitomis su šiuo verslu susijusiomis paslaugomis. Jos pristatys pažangias transporto sistemas, orientuotas į vartotojų poreikius, veikiančias „žaliųjų koridorių principais“.

Kartu su „Transbaltica“ vyks kita transportui skirta paroda „Mechanika“. Parodos dalyviai parodoje demonstruos automobilių detales, įrangą, modernius serviso įrengimus ir prietaisus. Transportui skirtas parodas papildys gamybos, inovacijų, inžinerinių sprendimų ir gynybos paroda „Balttechnika“.

Visos trys parodos Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks gegužės 18-20 d. Jose savo naujienas demonstruos per 220 įmonių iš 12 šalių.:

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

Sveikata

„Susitikime lauke“

Vardai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Gazas