Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 15d. 10:37

Paskirtas nuolatinis „Regitros“ Panevėžio filialo direktorius

R. Polikauskas
Asmeninio archyvo nuotr. / R. Polikauskas

Nuo rugsėjo 15 d., „Regitros“ nuolatinio Panevėžio filialo direktoriaus pareigas pradeda eiti Rytis Polikauskas, kuris prieš tai šioje pozicijoje dirbo laikinai. Jis vadovaus 50 žmonių komandai, teikiančiai vairuotojų egzaminavimo, vairuotojo pažymėjimų išdavimo ir transporto priemonių registracijos paslaugas, skelbiama išplatintame pranešime.

R.Polikauskas turi aukštąjį universitetinį išsilavinimą teisės srityje, o savo karjerą „Regitroje“ pradėjo 2000 metais, kuomet dirbo transporto priemonių registracijos specialistu.

Darbuotojui pasižymėjus iniciatyvumu, aukšta kompetencija ir vadybiniais gebėjimais, jis kilo pareigose ir nuo 2002 metų dirbo Kauno filialo direktoriaus pavaduotoju. Vėliau tapo Panevėžio filialo laikinuoju direktoriumi, o šiuo metu jis taip pat eina ir Alytaus filialo laikinojo vadovo pareigas.

„Labai džiaugiuosi, kad ateinu į kolektyvą, kuris nėra man svetimas. Didelę patirtį įgijome kartu spręsdami iškilusius iššūkius dėl šalyje įvesto karantino. Ši situacija leido atsiskleisti geriausioms darbuotojų savybėms, o man, kaip vadovui, dar geriau pažinti kiekvieną kolektyvo narį. Neabejoju, kad mano patirtis ir turima kompetencija, taip pat asmeninės savybės bei turimi įgūdžiai leis suburti komandą bendro tikslo link. Mano siekis – efektyvi, vidaus ir išorės klientų lūkesčius atitinkanti, nuolat tobulėjanti ir inovatyvi įmonė“, – sako „Regitros“ Panevėžio filialo direktorius Rytis Polikauskas.

„Regitros“ Panevėžio filialui priklauso Biržų, Pasvalio, Utenos, Ignalinos, Rokiškio grupės ir Anykščių bei Visagino postai.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Interviu
Interviu

Video

22:08
17:24
00:38

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas