Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2020 rugsėjo 27d. 21:50

Pats blogiausias scenarijus: įjungęs „Tesla“ autopilotą, vairuotojas lėbavo galinėje sėdynėje

Lėbaujantys „Tesla“ vairuotojai
blurr.tv/ Tik Tok iliustr. / Lėbaujantys „Tesla“ vairuotojai

15min šią savaitę jau rašė apie atvejį, kai, įjungę elektromobilio „Tesla“ autopilotą, jos vairuotojas ir keleivis atlošė sėdynes ir užmigo. Automobilio greitis tuo metu siekė 140 km/val.

Tačiau „Interesting Engineering“ paskelbė dar absurdiškesnę istoriją, kai „Tesla“ vairuotojas, pasinaudodamas autopiloto funkcija, grubiai pažeidė taisykles. Primename, kad autopilotas tėra pagalbinė funkcija, o vairuotojams draudžiama paleisti vairą. Daugybė „Tesla“ avarijų įrodo, kad 100 proc. pasitikėti šia sistema nepatartina, būtina nuolat kontroliuoti automobilį.

Tačiau patys piktybiškiausi pažeidėjai apeina „Tesla“ apsaugas ir sugeba apgauti autopilotą.

Tikėtina, kad, norėdami gauti daugiau patiktukų, jaunuoliai nusprendė šokiruoti „Tik Tok“ bendruomenę klipu „Kai automobilis vairuoja geriau, nei tu“.

Tai, kad jaunuolis paliko vairuotojo vietą ir persėdo į galinę sėdynę – vienas pažeidimas. Tačiau faktas, kad ir vairuotojas, ir kiti jaunuoliai automobilyje ėmė lėbauti, yra didžiulė nuodėmė ir pats blogiausias pavyzdys. „Tesla“ tokio baliuko metu važiavo 104 km/val. greičiu. Pasižiūrėkite portalo TMZ įrašą ir nebandykite to pakartoti. Juo labiau, kad žiniasklaida šiuos jaunuolius pakrikštijo didžiausiais klounais ir idiotais:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

15min tema
Parašykite atsiliepimą apie Gazas