Dabar populiaru
Publikuota: 2013 lapkričio 13d. 20:34

Pavojingas kelio ruožas nuo Karoliniškių iki Salotės ežero: viadukas sutvarkytas, tačiau kelio duobės lauks pavasario

Senasis kelias nuo Karoliniškių link Salotės ežero
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Senasis kelias nuo Karoliniškių link Salotės ežero

Vilniaus vakarinio aplinkkelio, antrojo etapo statybos darbai artėja prie pabaigos. Atstatytas viadukas nuo Gerbutavičiaus gatvės vėl leis vairuotojams iš Karoliniškių pasiekti Salotės ežerą ir pietinę Pilaitės dalį.

Kad susisiekimas vyktų saugiai, maždaug dvejus metus nenaudotam keliui reikalingas remontas. Tačiau sostinės savivaldybė sako, kad jis neskirtas intensyviam eksploatavimui ir tvarkomas bus tik pavasarį.

Rekreacinius kelius tvarko vasarą

Kaip 15min.lt komentavo savivaldybės viešųjų ryšių skyriaus vyriausioji specialistė Inga Simanonytė, tai yra rekreacinio tipo kelias, kuriame ne sezono metu, t.y. žiemą apskritai nėra jokio srauto. Taip pat ji atkreipė dėmesį, kad jau kitą savaitę atidaromas vakarinis aplinkkelis, todėl esą niekam nešaus į galvą pasukti senuoju keliu per mišką.

Kai ateis vasara ir prasidės naujas sezonas, galbūt kelias bus minimaliai tvarkomas.

„Kai ateis vasara ir prasidės naujas sezonas, galbūt kelias bus minimaliai tvarkomas tam, kad galėtų vykdyti tą funkciją, kurią turėtų. Jokių miškų kirtimų, privažiavimų ar stovėjimo aikštelių įrengimo mes toje vietoje neplanuojame“, – kalbėjo I.Simanonytė.

Gali uždrausti eismą

Įspėjamųjų ženklų pavojingose kelio vietose įrengti savivaldybė nesirengia. Vienintelis galimas sprendimas siekiant užtikrinti saugumą, anot I.Simanonytės, būtų kelio uždarymas. To daryti taip pat neketinama, nes atėjus vasarai vilniečiai negalėtų privažiuoti prie Salotės ežero.

Anot infrastruktūros skyriaus vedėjo Lino Bartusevičiaus, niekada nebuvo planuota platinti šį kelią.

VIDEO: Kelias nuo Karoliniškių link Salotės ežero

„Šis kelias veda ne į Pilaitę, o prie Salotės ežero. Tik visai neseniai buvo pastatyta šio kelio jungtis nuo Salotės ežero iki Pilaitės pr., tačiau ne tam, kad šia atkarpa vyktų intensyvus eismas, o tam, kad gyventojai galėtų patogiau privažiuoti prie ežero“, – dėstė savivaldybės atstovas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas