Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 26d. 19:03

Pavojingi sunkvežimio vairuotojo manevrai Vilniuje: vos per plauką pavyko išvengti susidūrimo

15min skaitytojas Modestas pasidalijo užfiksuotu sunkvežimio vairuotojo manevru Vilniuje. Kaip matoma vaizdo įraše, veiksmo vieta – Vilniuje, Geležinio Vilko gatvėje. Sunkvežimio vairuotojas, tikėtina, nepamatė ženklo, kuriame nurodyta, iš kurios eismo juostos galima važiuoti tiesiai, nebuvo pasiruošęs persirikiavimui, tad jam teko greitai suktis iš padėties. Ir nelabai saugiai.

Temą siūlykite gazas@15min.lt

Tikėtina, kad Geležinio Vilko gatve važiuojantis vilkikas nepersirikiavo, kai turėjo, ir priartėjęs kelio išsišakojimą suprato, kokią klaidą padarė.

Tiesa, dar prieš kelio išsišakojimą, prieš tiltą, buvo pastatytas kelio ženklas, kuriame nurodoma, kad važiuojant pirmąja eismo juosta galima nusukti tik į dešinę (link Šeškinės kalno), o važiuojant antrąja – galima taip pat sukti į dešinę bei toliau važiuoti tiesiai (link Žalgirio gatvės).

Matoma, kad sunkvežimio vairuotojas staiga suko į antrąją eismo juostą. Deja, toje juostoje važiavo kitas automobilis.

Laimei, dėl greitos lengvojo automobilio vairuotojo reakcijos eismo įvykio pavyko išvengti, tačiau taip pasiseka ne visada.

Vairavimo mokyklos „AmpliusLT“ vadovas ir vairavimo instruktorius Artūras Pakėnas teigia, kad tokių situacijų galima išvengti, tačiau reikia numatyti savo veiksmus iš anksto ir matyti šiek tiek toliau į priekį.

„Šiaip už tokius pažeidimus atima teises – gerai, kad dar sureagavo lengvojo automobilio vairuotojas. O kaip išvengti tokių situacijų? Na, žiūrėti reikia į priekį. Galvoti, kur rikiuosimės, ypač su tokiomis nerangiomis mašinomis.

Mieste eismas intensyvus ir rikiuotis reikia žymiai anksčiau, nei tai buvo padaryta čia. Užsiimti tinkamą juostą jis turėjo tuoj pat pravažiavęs tiltą“, – situaciją komentavo A.Pakėnas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

07:48
01:22
00:11

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai
Parašykite atsiliepimą apie Gazas