Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

PER4M MAG nuo šiol draugaus su GAZAS.LT!

PER4M MAG nuo šiol draugaus su GAZAS.LT
PER4M MAG / PER4M MAG nuo šiol draugaus su GAZAS.LT
Šaltinis: 15min
0
A A

Dėmesio dėmesio! Kas dar pamena pirmąjį Lietuvoje internetinį „skaitalą“ apie automobilių gatvės kultūrą tiesiai iš gatvės? Taip taip, PER4M MAG'ą! Seni geri laikai ir jie grįžta!

Per4m komanda jungiasi prie atsinaujinusio auto naujienų portalo GAZAS.LT ir pildys jį puikiom autentiškom nuotraukom ir straipsniais apie gatvės auto kultūrą, mašinų tobulinimą. Kaip ir anksčiau, sulauksite apžvalgų apie tai, ką gero garažuose slepia ir kuria Lietuvos bei užsienio meistrai. Jie tikrai turi ką parodyti!

Pirmai porcijai akims ir smegenims traukiam iš stalčių ir lentynų tai, kas dar nebuvo publikuota PER4M  MAG'e, bet tikrai privalo išvysti dienos šviesą! Skaitykite, komentuokite ir siųskite mums laiškus jei tik žinote tai, ko nežinome mes, bet būtų „kietai“ nufotografuoti ir aprašyti.

Du metai prabėgo nuo „pirmo karto“. Pasikrovę baterijas, vėl kimbame už fotoaparatų ir klaviatūrų skubame rodyti tai, ką turime geriausio ir įdomiausio!' Šiek tiek kitokiu formatu nei anksčiau, bet grįžti yra gerai. Grįžti yra smagu!

Palaikom ryšį!

PER4M MAG komanda

Komentarai
Temos Gazas.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas