Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 06 06, 11:38

Pirmą kartą Kaune vyks „Mototurizmo sprintas“

Birželio 11 dieną Kaune startuoja renginys motociklininkams BMW Mototurizmo sprintas Kaunas. Ketvirtus metus vykstančio ir kaskart mases dalyvių suburiančio renginio organizatoriai šį kartą kviečia patirti unikalias keliones,  lankant Kauną ir jo regioną. Renginys skirtas visų modelių motociklų vairuotojams.
Mototurizmo sprintas 2016
Mototurizmo sprintas 2016

Renginys kviečia šūkiu „Mada keliauti po Lietuvą“

„Šios minties esmė - skleisti plačiajai visuomenei, ne tik motociklininkams, idėją, kad kelionės Lietuvoje, neapsiriboja keliomis plačiai žinomomis lankytinomis vietovėmis. Priešingai, kad ir kokį maršrutą pasirinktum, kokias vietoves lankytum – kelionė po Lietuvą yra turininga. Ir tai nėra tik Trakų pilis arba Gedimino kalnas.

Bet koks miestelis, kuris yra brangus savo gyventojams, turi gyvą istoriją, todėl yra vertas mūsų laiko ir dėmesio, – sako renginio organizatorius Markas Dolgovas. - Yra trys raktai, kurie atvers šias beribes keliavimo galimybes – vaizduotė, noras pažinti ir bendrauti su žmonėmis. Nėra jokių kliūčių, kad keliavimas po Lietuvą – savaitgaliais ar atostogų metu – taptų tradicija. Važiuokime, klauskime vietinių gyventojų, bendraukime ir pasisemkime unikalių žinių“.

Organizatorių nuotr./Mototurizmo ralis
Organizatorių nuotr./Mototurizmo ralis

Renginį globoja Lietuvos kelių policija

Visų modelių motociklais po Kauną ir jo apylinkes keliaujantys dalyviai važiuos komandomis po 2-5 motociklus. Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad tai ne sportinis, o kultūrinis ir pažintinis renginys.

„Svarbiausias sėkmingos kelionės tikslas - pažinti ir parsivežti gerų įspūdžių ir prisiminimų. Todėl prieš kelionę reikėtų nusiteikti ne rezultato siekti vien tik vardan rezultato, o nuoširdžiai domėtis kraštu ir žmonėmis, su kuriais teks susitikti. O taip pat keliauti saugiai, kad liktų tik geri įspūdžiai, kuriais galėsite pasidalinti su draugais ir artimaisiais ”, - sako renginio organizatorius Markas Dolgovas.

Renginio organizatoriai, siekdami užtikrinti saugumą, bendradarbiauja su kelių policija.

Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas Vytautas Grašys sako, kad „susitikimo su šio renginio organizatoriais metu aptarė klausimus, susijusius su eismo saugumu. Kartu atkreipėme dėmesį į tai, kad kiekvienas renginyje dalyvaujantis asmuo turi būti atsakingas ir drausmingas, kartu – rūpintis kitais.

„Komandos važiuoja su keleiviais, tai labai svarbus momentas, kurio sporte nerasime. Kitas aspektas – dalyviai važiuoja bendro naudojimo keliais, todėl svarbu laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų“, – sako kelių policijos atstovas.

Renginio dalyvius į kelionę išlydės motociklais patruliuojantys Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas