Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po publikacijos IKRAUK.LT rubrikoje „Fotopolicija“, nubausta policijos pareigūnė

Policija prie RIMI
Policija prie RIMI
Šaltinis: ikrauk.lt
0
A A

Kareivių gatvėje, Žirmūnuose, net nesudvejojusi pasistatė automobilį invalido vietoje, ir ramiu veiduku, pareigūnė nukulniavo į „Rimi“. Pradžioje pamaniau, kad skubus iškvietimas, tačiau jokių skubos ženklų nesimatė (švyturėliai ar, galų gale, tiesiog skubėjimas), kol pagaliau gal po 15 minučių, vėlgi tuo pačiu ramiu veideliu ir pirkiniu maišeliu rankoje, be sąžinės graužaties, sėdo į linksmajį automobiliuką ir išvažiavo.

Balandžio 1 d. pirmasis Lietuvoje skaitytojų naujienų portalas IKRAUK.LT paskelbė skaitytojo Jono naujieną apie Kelių eismo taisykles pažeidusią pareigūnę:

Kareivių gatvėje, Žirmūnuose, net nesudvejojusi pasistatė automobilį invalido vietoje, ir ramiu veiduku pareigūnė nukulniavo į „Rimi“. Pradžioje pamaniau, kad skubus iškvietimas, tačiau jokių skubos ženklų nesimatė (švyturėliai ar, galų gale, tiesiog skubėjimas), kol pagaliau gal po 15 minučių, vėlgi tuo pačiu ramiu veideliu ir pirkiniu maišeliu rankoje, be sąžinės graužaties, sėdo į linksmajį automobiliuką ir išvažiavo.

Patikrinus informaciją nustatyta, kad pareigūnė iš tiesų pažeidė Kelių eismo taisykles.

Skaitytojas Jonas prašė IKRAUK.LT išsiaiškinti, ar tikrai pareigūnė turėjo teisę sustoti neįgaliesiems skirtoje vietoje, nors ir neatliko tuo metu svarbaus tarnybinio tyrimo.

Policijos departamento prie VRM Komunikacijos skyriaus viršininkas Ramūnas Matonis IKRAUK.LT dar balandžio 1 d. informavo, kad bus atliktas tyrimas.

Balandžio 2 d. paviešino tyrimo rezultatus.

„Patikrinus informaciją nustatyta, kad pareigūnė iš tiesų pažeidė Kelių eismo taisykles. Atsižvelgiant į tai, kad tai pirmas jos pažeidimas, pareigūnei pritaikytas administracinis nurodymas ir skirta 50 Lt bauda.

Pareigūnė teigia nepastebėjusi lentelės, nuoširdžiai gailisi, baudą sumokėjo vietoje“.

DĖKOJAME SKAITYTOJUI JONUI UŽ TOKĮ PILIETIŠKĄ POELGĮ. Norėdami paskatinti, dovanojame du kvietimus į kino teatrą „Kino pasaka“.

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas