Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 10, 15:38

Po žiaurios dramos dieną – techninė operacija naktį: nufilmavo, kaip ištempė vilkiką

Antradienio popietę Kėdainių rajone įvyko itin skausminga avarija, kuomet per „Škodos“ ir sunkvežimio kaktomušą vaiko akivaizdoje žuvo jauna lengvojo automobilio vairuotoja. Viena eismo įvykio padarinių šalinimo fazė atidėta iki vėlumos: techninės pagalbos tarnybų specialistams teko paplušėti, kad ištrauktų vilkiką su puspriekabe ant kelio ir ištemptų jį į remontą.

15min skaitytojas Tadas pasidalijo filmuota medžiaga apie naktinę techninę operaciją, surengtą rezonansinės eismo nelaimės vietoje.

Kaip ir yra įprasta, judraus eismo ruožuose avarijų padariniai šalinami tuomet, kai, viena vertus, pavyksta sutelkti visą reikiamą techniką, o, svarbiausia, sumažėjus transporto intensyvumui, atsiranda galimybė vėl tam tikram laikui uždaryti eismą. Stengiamasi kitiems vairuotojams sudaryti kuo mažiau nepatogumų.

Lapkričio 9 d. apie 15 val. 20 min. Kėdainių r., kelio Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai 23-ame km, automobilis „Škoda Octavia“, vairuojamas moters (g. 1990 m.), išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su krovininiu automobiliu MAN. Eismo įvykio metu žuvo automobilio „Škoda“ vairuotoja bei sužalota kartu su ja važiavusi nepilnametė (g. 2012 m.) ir automobilio MAN vairuotojas (g. 1995 m.), kurie suteikus med. pagalbą, gydomi ambulatoriškai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 281 str. 5 d.

VIDEO: Avarija Kėdainių rajone

Liudininko užfiksuotame vaizdo siužete matyti, kad po tragiško susidūrimo MAN sunkvežimis su puspriekabe buvo pilnai nulėkęs į laukus. Tiesa, bent jau neapvirtęs. Nufilmuota, kaip speciali technika lėtai, bet užtikrintai ištempia sunkvežimį ant važiuojamosios dalies ir vėliau išgabena jį meistrams.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas