Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Policininkas, užšokęs ant pažeidėjo automobilio, pasivažinėjo 3 kilometrus

rusijos policija
rusijos policija
0
A A

Ust - Vym mieste, Komių Respublikoje, kuri yra Rusijos Federacijos dalis, gyvena labai nuožmus policininkas. Norėdamas sulaikyti nusikaltėlį, jis įsikabinęs į bėglio automobilio dureles ir kėbulą, sugebėjo nuvažiuoti net 3 kilometrus.

Viskas prasidėjo nuo to, jog plentu važiuojantys pareigūnai pamatė mėlynos spalvos „Lada“ automobilį. Jis policijos ekipažo akivaizdoje pažeidė net kelias kelių eismo taisykles. Policininkai stabdė pažeidėją, tačiau šis atsisakė sustoti. Prasidėjo gaudynės.

Visgi net keliais policijos automobliais užblokavus ir sustabdžius bėglį, leitenantas Ruslanas Ratnikovas nuėjo iki pažeidėjo automobilio ir paprašė, kad būtų pateikti dokumentai. Staiga vairuotojas pradėjo važiuoti. Pareigūnas nepasimetė ir griebė ranka automobilio dureles, o kita ranka įsikabino kėbulą. Tokioje padėtyje kartu su pažeidėju policininkas nukeliavo net 3 kilometrus, kol chuliganiškoji „Lada“ visgi buvo sustabdyta.

Pasak liudininkų, orumo nepraradęs leitenantas ramiai pasitaisė susiglamžiusią uniforma, vėl priėjo prie pažeidėjo ir atidavęs pagarbą, dar kartą paprašė dokumentų.

Pareigūnai, užuodę alkoholio kvapą, paprašė, kad vairuotojas būtų patikrintas dėl girtumo. „Lada“ vairuotojas atsisakė. Jis buvo suimtas ir gavo 12 dienų administracinį areštą. Už pažeidimus vairuotojas jam gresia vairuotojo pažymėjimo atėmimas nuo 1,5 iki 2 metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas