Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugpjūčio 5d. 12:16

Praėjusį savaitgalį vyko automobilių stovykla „Vasaros ratas 2013“

„Vasaros ratas 2013“
Vytauto Pilkausko/98.lt nuotr. / „Vasaros ratas 2013“

Rugpjūčio 2-4 dienomis prie Šiemečio ežero netradicinių automobilių savininkai rinkosi į penkioliktąjį, jubiliejinį suvažiavimą – „Vasaros ratas 2013“, kurį organizavo klubas „Auto-era“. Į automobilių klubų šventę šiais metais užsiregistravo rekordinis dalyvių skaičius: 312 automobilių ir 760 žmonių.

Penktadienį visą dieną iki pat vėlyvo vakaro į stovyklavietę važiavo automobiliai, o palapinių miestelis vis augo ir augo. Zaporožiečių guru – Andrius Čikotas – prisiminė, kaip prieš daugiau nei penketą metų čia susirinkę automobilistai užėmė tik vieną kampelį teritorijos, visa kita likusi erdvė buvo skirta futbolo bei tinklinio aikštelėms. Dabar gi, futbolui vietos jau nebeliko. Jau penkioliktus metus vasariškas automobilistų ratas vis muša rekordus.

Smagu, kai automobiliai suvienija būrį žmonių į vieną klubą, vienai bendrai idėjai, o vėliau šio renginio organizatorių dėka suburia juos į didžiulę bendruomenę, kuri bendrauja ne tik automobilių klausimais, bet ir moka kartu atsipalaiduoti, pailsėti ir smagiai pašėlti. 

Ar tai būtų senutėlis „Moskvičius“, ar niekur nematytas didžiulis „Chevrolet“ namas ant ratų: visi šie automobiliai yra savaip išsiskiriantys iš pilkos masės, tuo pačiu įdomūs ir atkreipiantys į save dėmesį. Žvelgiant į daugelį stovykloje apsilankiusių automobilių, matosi, kad meilės ir, žinoma, finansų šiems automobiliams nebuvo pagailėta. Tiesa, ne vienas jų ne dažnai išrieda į gatves, bet neatvažiuoti į „Vasaros ratą“ būtų nuodėmė. Tai leidžia suprasti šūkis: „Jeigu tu nebuvai „Vasaros rate“ – tu nebuvai niekur“, kuriuo abejoti nėra jokio pagrindo.

Vytauto Pilkausko/98.lt nuotr./Vasaros ratas 2013
Vytauto Pilkausko/98.lt nuotr./„Vasaros ratas 2013“

Tai patvirtina ir tai, kad į perpildytą stovyklą, dar ir šeštadienį rinkosi automobiliai. Praplėtus teritorijos ribas - tilpo visi. 

Pirmąją renginio dieną įvyko oficialus stovyklos atidarymas, auto klubai surengė savo prisistatymus, o galiausiai sekė linksmybės iki ryto.

Šeštadienis tradiciškai prasideda tarp klubinėmis rungtynėmis, taigi startavo tinklinio varžybos, kurias laimėjo klubas „X klanas“, įveikęs Prienų auto klubą. 

Itin daug emocijų sulaukė virvės traukimo rungtis, turėjusi ir atskirą, atkaklias kovas demonstravusią, moterų kategoriją. Vyrų grupėje pergalę šventė „VAG“ klubas, įveikęs „Cabrio“ klubo atstovus. Moterų įskaitoje geriausiai virvę traukė „Escort“ klubo moterys, finale nugalėjusios, labai pergalės atiduoti nenorėjusias „VW Bus“ klubo atstoves.

Taip pat vyko rato slalomo varžybos, čiužinių dragas, garso konkursas „Death Match“, „Miss Vasaros ratas“ rinkimai ir šventinis koncertas.

Sekmadienį buvo apdovanoti tarp klubinių varžybų atstovai ir renginio dalyviai užbaigė tris dienas trukusį poilsį. Faktas tas, kad dauguma jų jau pradėjo laukti šešioliktojo „Vasaros rato“.

Temos: 1 Vasaros ratas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas