Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 30d. 08:35

Prancūzijoje – didelio masto superautomobilių konfiskavimas

Pusiaujo Gvinėjos prezidento automobiliai konfiskuojami
Kadras iš Youtube.com / Pusiaujo Gvinėjos prezidento automobiliai konfiskuojami

„Maserati MC12“, du „Bugatti Veyron“, „Porsche Carrera GT“, „Ferrari Enzo“ ir dar keli (viso – 11) superautomobilių, kurių bendra vertė viršija 5 mln. JAV dolerių (12 mln. litų) vakar buvo konfiskuoti Prancūzijoje. Visi jie priklausė Pusiaujo Gvinėjos prezidentui Teodorui Obiangui Nguemai Mbasogo. Superautomobiliai buvo suvaryti ant autovežio tiesiai iš prezidento rezidencijos Paryžiuje.

Tačiau vienas dalykas nėra paskelbtas viešai – kodėl iš Pusiaujo Gvinėjos prezidento yra konfiskuojami automobiliai. Įtarti, žinoma, yra dėl ko – pastaruoju metu į šią valstybę buvo investuojama daug pinigų, o būtent po to T.O.Nquemai Mbasogo pradėjo pirkti nekilnojamąjį turtą Prancūzijoje – manoma, kad dėl valstybinių lėšų iššvaistymo prezidentas sės į kaltinamųjų suolą bei praras nemažą dalį savo nuosavybės.

Jo sūnus taip pat negali skųstis gyvenamąja vieta – jis turi apartamentus vienoje brangiausių Malibu vietų Kalifornijos valstijoje, prie pat Ramiojo vandenyno.

Pati Pusiaujo Gvinėja, nors yra turtinga naftos ištekliais, nėra pasiturinti valtybė – didžiulis korupcijos lygis ir gyventojų nelygybė neleidžia jai išsiskirti iš kitų Afrikos šalių. Dabartiniai prezidento nemalonumai tik patvirtina šiuos teiginius.

VIDEO: 2011-ųjų rugsėjį Paryžiuje konfiskuojami superautomobiliai

Vis tik čia yra dar vienas įdomus dalykas – jeigu šie automobiliai išties bus konfiskuoti, jie anksčiau ar vėliau bus parduodami valstybiniame aukcione. Nespėję įsigyti vos 50 vienetų išleisto „Maserati MC12“ ar vos 40 „Aston Martin V8 V600 Le Mans“ turės progą papildyti garažus dar vienu įspūdingu egzemplioriumi.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas