Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 14, 18:13

Pretendentas tapti „Tautos automobiliu 2022“: „Jaguar F-Pace SVR“

Konkurse „Lietuvos metų automobilis 2022“ iš viso dalyvauja 31 automobilis. Skirtingų klasių, gamintojų ir kainuojantys labai skirtingai. Metų automobilį išrinks komisija, padedama ekspertų. O kuris iš jų taps „Tautos automobiliu“? Balsuokite apklausoje (po tekstu) ir padėkite išrinkti šio titulo laimėtoją.

Savo balsą atiduokite TAUTOS AUTOMOBILIO rinkimų apklausoje.

Visa informacija apie konkursą.

Ypatingą „F-Pace SVR“ prigimtį liudija prie visureigio pavadinimo pridėtos trys raidės (SVR – „Special Vehicle Racing“), informuojančios, kad dėl aštresnių vairuotojo emocijų automobilis patobulintas Vorvikšyro (Anglija) techniniame centre „Jaguar“, kuriame darbuojasi ypatingo kompanijos padalinio „Special Vehicle Operations“ (SVO) inžinieriai.

Šiose dirbtuvėse gimsta vienetiniai britų markės automobiliai ir didžiausių galimybių tradicinių modelių „F-Pace“ versijos (beje, tai yra pirmasis kompanijos visureigis, kurio ėmėsi SVO specialistai).

Vizitinė SVR kodiniu pavadinimu paženklintų automobilių kortelė – didesni greičio, galios bei traukos parametrai, taip pat preciziškos valdymo savybės, subtilesni pakabos veikimo algoritmai. Tam pasitelkti standesnio veikimo amortizatoriai, nauji stabilizatoriai ir efektyviau išnaudojamos technologijos.

Į „F-Pace SVR“ modelį montuojamas 5 litrų darbinio tūrio V8 variklis su mechaniniu kompresoriumi generuoja net 550 AG galią ir 700 Nm sukimo momentą, kuris visiems ratams perduodamas per patobulintą 8 laipsnių automatinę pavarų dėžę. Dinaminės starto kontrolės programa „aštriam“ miesto visureigiui leidžia nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėti vos per 4 sek., o maksimalus greitis – 286 km/val.

f-pace svr

  • Pigiausio modelio kaina Eur – 103 850,
  • Pristatomo modelio kaina Eur – 121 782,
  • Variklis – 4998 kub.com, 550 AG,
  • Transmisija – 8 pavaros, AWD,
  • Įsibėgėjimas iki 100 km/val. sek. – 4,
  • Maksimalus greitis km/val. – 286.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas