Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 14d. 18:24

Ratuotiems Šilutės rajono triukšmadariams – nerimo dienos: policija įjungė garso matuoklį

Triukšmo lygio matuoklis Šilutėje: reido akimirka
Tauragės VPK nuotr. / Triukšmo lygio matuoklis Šilutėje: reido akimirka

Specialaus reido metu buvo naudotas triukšmo lygio matuoklis, kurį nupirkusi Šilutės rajono savivaldybė perdavė šį prietaisą naudoti Šilutės rajono policijos komisariatui. Šis matuoklis padės policijai kontroliuoti vairuotojus, kurie „paturbina“ savo transporto priemones, bei tuo pačiu palengvins pareigūnų darbą.

Šilutės mieste ir rajone penktadienį nuo 13.00 val. iki 15.00 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tikrino, ar eisme dalyvaujančios motorinės transporto priemonės neviršija teisės aktuose nustatyto triukšmo lygio, ar jas vairuoja asmenys, turintys teisę vairuoti atitinkamos kategorijos transporto priemones, ar vairuotojai blaivūs, neapsvaigę, apskritai, ar laikomasi Kelių eismo taisyklių.

Tauragės VPK nuotr./Triukšmo lygio matavimas
Tauragės VPK nuotr./Triukšmo lygio matavimas

Dviem transporto priemonių vairuotojams ne tik pareikštos žodinės pastabos, bet ir anuliuotas transporto priemonės privalomosios techninės apžiūros galiojimas (LR ANK 417 str. 7 d.), o mopedo vairuotojui surašytas protokolas pagal LR ANK 415 str. 2 d., nes transporto priemonė nebuvo įregistruota nustatyta tvarka.

Tauragės VPK nuotr./Triukšmo lygio matuoklis
Tauragės VPK nuotr./Triukšmo lygio matuoklis

Policija primena, kad pareigūnai ir toliau vykdys panašias prevencines priemones, užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą. Laikykitės taisyklių, saugokite save bei kitus, ragina policininkai.

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Interviu
Interviu

Video

22:08
17:24
00:38

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas