Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2021 kovo 8d. 19:29

Reikia stiprių nervų: BMW tapo kliūtimi laukinių elnių bandai, bandžiusiai perbėgti kelią

Elnio susidūrimas su BMW
STOP CHAM YouTube iliustr. / Elnio susidūrimas su BMW
Ar gali spontaniškai judanti laukinių elnių banda peršokti keliu lekiantį BMW? Teoriškai gali, jei palankiai susiklostytų aplinkybės. O praktiškai – na, gyvenime būna ir nedidelių nesėkmių.

Tačiau, peržiūrėję šį siužetą YouTube kanale, ko gero sutiksite, kad BMW vairuotojui pasisekė, kad ir pats liko gyvas, ir jo automobilis nukentėjo palyginti nedaug.

Kaip praneša tinklapis „Motor“, incidentas įvyko Lenkijoje, netoli Pultusko miesto. Juodas BMW judėjo 80 km/val. greičiu, kai prieš jį, už jo ir ant jo šoko laukinių elnių banda.

Iš paskos važiavusio automobilio vairuotojas registratoriumi nufilmavo 7 gyvūnus, kurie staigiai metėsi per kelią. Reikia pripažinti, kad BMW vairuotojas sureagavo tinkamai: staigiai stabdė ir pasuko į šalikelę.

Tokiu būdu išvengė tiesioginio susidūrimo su elniais. Vis dėlto trys gyvūnai pro automobilį neprašoko. Vienam pavyko perskrieti virš stogo, kitas lengvai lietė kanopomis priekinį bamperį ir kapotą.

Trečiajam pasisekė mažiausiai. Jis nusileido ant sedano bagažinės, bandė užšokti ant stogo. Galiausiai, ištiktas šoko, apsisuko ir nušuoliavo ten, iš kur atbėgo.

VIDEO: Стадо оленей перепрыгивают над BMW 3 #жесть

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

03:45
36:33
02:43

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie Gazas