Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos prezidento Dmitrijaus Medvedevo visureigis išgąsdino ir apsaugą, ir susirinkusius žmones. Vladimiras Putinas taip pat pažeidžia kelių eismo taisykles

Dmitrijaus Medvedevo visureigis vos nesutraiškė žmonių
Komsomolskaja Pravda iliustr. / Dmitrijaus Medvedevo visureigis vos nesutraiškė žmonių
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas Kazanėje pateko į incidentą.

Savo vizito Kazanėje metu Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas vos nesuvažinėjo žmonių.

Šis įvykis įvarė baimės ir susirinkusiems prezidento gerbėjams, ir apsaugai.

Birželio 25 d. D.Medvedevas Tatarstano respublikoje lankėsi miestelyje Mirnyj netoli Kazanės. Ten prezidentą pasitiko didžiulė žmonių minia. Visureigį „Mercedes ML“ vairavo pats D.Medvedevas. Išlipęs iš automobilio jis žengė „liaudžiai į glėbį“. Tačiau galingas automobilis, likęs be šeimininko, pradėjo judėti į priekį.

Šio incidento Kremlius nekomentuoja, tačiau Rusijos spauda negailestingai kritkuoja apsaugininkų darbą. Akivaizdus faktas: jie neužtikrino saugumo. Daugiausia dėmesio šiam įvykiui skiriama „Kazan Times“.

Pastebėję, kad automobilis rieda į policininkų prilaikomą minią, apsaugos darbuotojai puolė stabdyti visureigį. Trumpam kilo panika. Laimei, apsaugininkams greitai pavyko suvaldyti džipą ir aukų išvengta.

Manoma, kad prezidentas D.Medvedevas, vairavęs automobilį su automatine pavarų dėže, pamiršo perjungti svirtį į „parking“ poziciją. Pagal kelių eismo taisykles, vairuotojas iš automobilio išlipti gali tik tuomet, kai įsitikina, kad niekam nekelia pavojaus.

Kiti incidentai: vairavimas be diržo

Laikraštis primena, kad D.Medvedevas pasižymėjo ir kito automobilių incidento metu. Tarpregioninio Žmogaus teisių gynimo centro vadovas Viačeslavas Baškovas apkaltino prezidentą, kad šis vairavo automobilį neprisisegęs saugos diržu.

TV programoje „Vesti“ buvo parodytas siužetas: 2009 metų rugpjūčio 12 d. D.Medvedevas kartu su premjeru V.Putinu po futbolo rungtynių Rusija-Argentina išėjo iš kavinės, sėdo į automobilį ir, neprisisegęs diržų, nuvažiavo.

Vidaus reikalų ministerija į tokį pažeidimą nereagavo.

Tiesa, pernai D.Medvedevas pajuto neigiamas kitų eismo dalyvių reakcijas. Kai prezidento kortežas ilgam sustabdė eismą, automobilininkai, stovėdami kamščiuose, garsiniai signalais pasmerkė tokį prezidento „egoizmą“.

Jo kolega V.Putinas taip pat „ne be nuodėmės“. „Komsomolskaja pravda“ publikavo reportažą, kuriame aiškiai matoma, jog vyriausybiniu automobiliu V.Putinas važinėja neprisisegęs diržu.

 

Komsomolskaja Pravda iliustr./V.Putinas be saugos diržo
Komsomolskaja Pravda iliustr./V.Putinas be saugos diržo

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas