Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 19, 08:57

Saugumo testas „Tesla Model 3“ prieš „Lexus RX“: nušlavė vaikus tarsi jų nė nebūtų kelyje

Kai kurie žmonės sakys ar darys bet ką, kad įrodytų savo tiesą. „Tesla“ gerbėjai nėra išimtis ir stengsis apginti savo mėgstamo automobilių gamintojo garbę.
Tesla ir Lexus bandymai
Tesla ir Lexus bandymai / Twitter nuotr.

„Twitter“ vartotojas pasidalino vaizdo įrašu, kaip „Tesla Model 3“ ir „Lexus RX“ atlieka automobilių saugos sistemų testą, siekdami išsiaiškinti, ar jie automatiškai sustos prieš vaiko dydžio manekeną.

Trumpai tariant, „Tesla“ žiūrovą visiškai sukrėtė. Automobilis lyg buldozeris nutrenkė netikrą vaiką, lyg jo net nebūtų. Tačiau „Lexus RX” su LIDAR technologija, kurią „Tesla” generalinis direktorius Elonas Muskas atsisakė naudoti autonominiam vairavimui, visiškai sustojo.

„Dabar 2022 m., o „Tesla“ vis dar nesustoja prieš vaikus“, – rašoma vaizdo įrašo antraštėje.

Natūralu, kad „Tesla“ gerbėjai nebuvo labai patenkinti tokiu neigiamu vaizdu ir „Lexus RX” pranašumu.

„Jei aš spaudžiu akceleratorių, automobilis turėtų daryti tai, ką liepiu, nesvarbu, ką“, – vaizdo įraše atsakė vienas vartotojas. „Neturėtų būti svarbu, kad priešais automobilį būtų ir 100 vaikų.“

Vartotojas nebuvo vienintelis, norintis rizikuoti vaikų gyvybėmis dėl šiaip nereikalingo triuko.

„Kodėl „Lexus“ judėjo lėčiau nei „Model 3“? – paklausė kitas skeptiškai nusiteikęs gerbėjas. „Kaip patikrinti, ar šis testas yra teisėtas: pasodinkite tikrą vaiką prieš „Model 3“ ir paspauskite akceleratorių.

Žinomas „Tesla“ gerbėjas ir investuotojas „Whole Mars Catalog“, kuris keletą kartų pasikeitė įrašais su E. Musku „Twitter“ tinkle, šį pasiūlymą, matyt, priėmė giliai į širdį.

Atpažino kartono gabalą?

„Skirtingai nei LIDAR, „Tesla Vision“ žino, kad kartono gabalas nėra vaikas“, – rašoma tviteryje, nepaisant to, kad manekenas nėra pagamintas iš kartono.

Vėliau tą pačią dieną „Whole Mars“ paklausė savo 129 000 sekėjų, ar „Įlankos rajone yra kas nors su vaiku, kuris gali bėgti prieš mano automobilį visiškai savarankiško vairavimo beta versijoje, kad padėtų tašką? Ir paaiškino, kad tai buvo „rimtas prašymas“.

Dar blogiau, „Whole Mars“ teigia, kad kažkas savanoriškai pasiūlė jų vaiką eksperimentui. Aistros tegul ir lieka aistromis, bet ar tėvai tikrai nori dėl to rizikuoti savo vaiko gyvybe?

15min taip pat atliko avarinio stabdymo testą skirtingais automobiliais. Pamatykite, kaip tai atrodė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Technologijos.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas