Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 16d. 12:29

Savaitgalį stilingiausi dviratininkai surems jėgas

Velomaratono akimirkos
Edgaro Buiko nuotr. / Velomaratono akimirkos

Priešpaskutinį rugpjūčio sekmadienį – rugpjūčio 18 dieną – didžiausioje Lietuvoje ir Baltijos šalyse dviračių šventėje „IKI Velomaratonas“ varžysis ne tik sportininkai, bet ir mėgėjai. Tiesa, jie lenktyniaus ne trasoje, o kūrybiškumo varžybose. Originaliausi dalyviai pretenduos laimėti vertingus prizus, rašoma pranešime.

Kaip ir kasmet, į „IKI Velomaratoną“ susirenka dėl rezultato besikaunantys sportininkai, kurie užimta prizines vietas pagal „CRAMO Sport“ ir „Semi-Sport“ važiavime įveiktą laiką. Likę dalyviai mėgėjai nevažiuoja dėl rezultato, jų laikas – nefiksuojamas. Tačiau iš jų neatimamas kūrybiškumo azartas. Praėjusių dviračių maratonų praktika rodo, kad originalumui ribų nėra ir dalyviai pavirsta superherojais, naminiais gyvūnais ar net kosminėmis raketomis.

Patys kūrybiškiausi šiais metais laimės „Audimo“ įsteigtus prizus: stilingiausia dalyvė ir stilingiausias dalyvis laimės po 100 Eur vertės apsipirkimo kuponą, o stilingiausia komanda – apsiaustus nuo lietaus.

„IKI Velomaratone“ šiemet laukia atsinaujinęs ir ypač gausus renginio miestelis, įsikūręs prie LR Seimo rūmų. Renginio metu atvykusieji galės ne tik stebėti dalyvių važiavimus, bet ir išmėginti įvairias atrakcijas, pažinti ekologiško bei sveikatingumu paremto gyvenimo būdo principus, pasiklausyti šiuolaikiškos muzikos bei išbandyti nemokamas pramogas.

„IKI Velomaratonas“ tradiciškai vyks priešpaskutinį rugpjūčio sekmadienį – rugpjūčio 18 dieną Vilniuje. Renginio startas ir finišas numatytas prie LR Seimo rūmų. Didžiausioje Baltijos šalių dviračių šventėje mėgėjams skirtas „ERGO mėgėjų“ važiavimas (pasirinktinai 10, 20 arba 30 km), treniruotiems mėgėjams – „CRAMO Semi Sport“ (50 km) grupė, profesionalams – „CRAMO Sport“ (100 km) važiavimas, o el. paspirtukų, vaikų bei „Terrasport“ riedučių, riedlenčių ir paspirtukų grupės dalyviai riedės atskiroje, 2,4 km ilgio trasoje. Dalyvavimas „Terrasport“ ir el. riedučių važiavimuose – nemokamas. Dalyviai registruotis į renginį gali internetu: www.ikivelomaratonas.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:13
04:47
02:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie Gazas