Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 01, 16:54

Sekmadienį Katedros aikštėje koncertas – bus eismo ribojimų

Šį sekmadienį Katedros aikštėje vyks nemokamas renginys – „Wakacyjna Trasa Dwójki“ kviečia į sezono atidarymo koncertą nuo 21 val., rašoma Vilniaus savivaldybės pranešime spaudai.
Vilniaus viešasis transportas
Vilniaus viešasis transportas / „Susisiekimo paslaugų“ nuotr.
Temos: 3 Vilnius Gatvė Eismas

Koncerto metu dainuos žvaigždės iš Lenkijos ir Italijos: Sławomir, Stachursky, Daria, Ricchi e Poveri, Kuba Szmajkowski, Daj To Głośniej, Karolina Stanisławczyk, Andre, Komodo, Classic.

Liepos 3 d. 19:30 – 23:30 val. bus draudžiamas transporto priemonių eismas T. Vrublevskio, Šventaragio, Barboros Radvilaitės gatvėse ir Maironio gatvės dalyje nuo Barboros Radvilaitės iki Užupio gatvės (išskyrus viešąjį transportą).

Vilniaus miesto savivaldybės nuotr./Schema
Vilniaus miesto savivaldybės nuotr./Schema

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas