Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 29d. 20:31

Šeštadienį Panevėžyje vyksta neįprastos varžybos – decibelų dragai

Decibelų dragas Panevėžyje
jp.lt/RIMVYDAS ANČEREVIČIUS nuotr. / Decibelų dragas Panevėžyje

Šeštadienį prekybos ir pramogų centro „RYO“ automobilių aikštelėje vykp „Bass Royal“ organizuojamos automobilinės garso aparatūros garso varžybos (dB Drag, kitaip – decibelų dragai). Ši automobilių tobulinimo pakraipa didžiausią dėmesį skiria geriausioms garso sistemų komponentams, itin švariam ir kokybiškam muzikos atkūrimui bei įspūdingam reginiui.

Tai – unikalią kultūrą puoselėjantys entuziastai, kurie į tokio pobūdžio renginius atvyksta tam, jog galėtų pademonstruoti kaip turi skambėti itin aukšto lygio garso sistema.

„Į Panevėžį atvyko rekordinis kiekis melomanų iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių – Latvijos, Estijos ir kt. Skirtingose rungtyse ir skirtingose kategorijose tarpusavyje varžosi net 60 „bassheaderių“, – pasakoja renginio organizatoriai.

Renginyje galima išvysti įvairių automobilių: įspūdingą kiekį garsiakalbių turinčius, masyvių žemų dažnių garsiakalbių, o galbūt kaip tik mažesnio kalibro, tačiau daugiau nei du žemadažnius turinčius automobilius.

Taip pat galima pamatyti automobilių, kurių sistema iš pažiūros galbūt garsiakalbių skaičiumi atsilieka, tačiau sistema sudėliota, apskaičiuota taip, kad atsisėdus į tokį automobilį pajusite tikrai malonų slėgį, kurį sukuria sistema.

Profesionali garso sistema reikalaus profesionalaus požiūrio į šias varžybas. „Sonax Motor Fest“ šventės metu visi „dB Drag“ varžybų dalyviai suskirstyti į septynias skirtingas klases: pradedančiųjų „Junior“, „Street Stock“, „Street A“, „Street B“, „Street C“, „Extreme“ ir „Extreme Plus“.

Varžybų metu ieškomas gražiausios instaliacijos autorius bei labiausiai merginų plaukus pašiaušiančios garso sistemos kaltininkas.

„Jūsų Panevėžys“/www.jp.lt
Temos: 1 Panevėžys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

01:06
01:09
01:11

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas