Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Senoliai iš sankryžos sunkiai stūmė automobilį, o „mersų“ vairuotojai pypino signalais

Aurelijus Marcinkus
Aurelijus Marcinkus
Šaltinis: gazas.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiaulių apskrities policijos viršininkas Rimantas Bobinas gavo šiauliečio Algirdo Varnavičiaus laišką. Jame žmogus dėkojo vienam iš policininkų už pagalbą kelyje. Policijos pareigūnas padėjo jo garbaus amžiaus uošviams, kurių automobilis užgeso judrioje gatvėje ir nebeužsivedė.

„2014-10-29 mano uošviai Algirdas ir Aldona Ežerskiai dienos metu nuosavu automobiliu Šiauliuose važiavo namo iš kapinių. Važiuojant Architektų gatve, jiems reikėjo sukti į Gardino gatvę, kad pasiektų namus, tačiau sankryžoje netikėtai užgeso automobilis.

Senoliai iš paskutiniųjų bando iš sankryžos išstumti automobilį, o prabangių automobilių vairuotojai, užuot jiems padėję, pypina signalais.

Nepavykus jo užvesti, pagyvenę žmonės labai susijaudino. Patraukti automobilį ganėtinai judrioje sankryžoje jiems buvo sudėtinga, o jų automobilis pradėjo trukdyti eismui. Pro šalį važiavo vaikinas, kuris, juos aplenkęs, sustojo šalikelėje ir padėjo jiems patraukti, o paskui ir užvesti automobilį“, – rašė laiške A.Varnavičius.

Aldona ir Algirdas pasiteiravo, kas šis gerasis žmogus. Pasirodė, jog tai Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Pietinės nuovados tyrėjas Aurelijus Marcinkus.

Pats Pietinės policijos nuovados tyrėjas Aurelijus Marcinkus savo poelgio nesureikšmina, tik apgailestauja dėl žmonių abejingumo.

„Kad jūs būtumėte matę tą vaizdą... Senoliai iš paskutiniųjų bando iš sankryžos išstumti automobilį, o prabangių automobilių vairuotojai, užuot jiems padėję, pypina signalais, kad jie greičiau suktųsi. Negaliu aš taip, visada padedu – tiek senam, tiek jaunam“, – kalbėjo pareigūnas.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas