Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių keturračių gerbėjai metė ledinį iššūkį dar trims motociklų mėgėjų klubams

Keturračių fanų ledinis iššūkis
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Keturračių fanų ledinis iššūkis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiaulių keturračių motociklų gerbėjai nusprendė prasmingai išmaudyti savo bendraminčius. Bekelės mėgėjai įsiliejo į beprotišku greičiu plintantį ledinio vandens iššūkio žaidimą. Keletas keturračių mėgėjų apsipylė lediniu vandeniu, paaukojo Šiaulių gyvūnų globos draugijai, o estafetę perdavė keturračių klubams „Gilios vėžės“ ir „Bekelės vilkai“ bei baikerių klubui „Sun city bulls“. Atsakyti į iššūkį reikia per vieną parą nuo šios publikacijos pasirodymo 15min.lt.

Sudalyvauti iššūkio žaidime pirmiausia sumanė keturračių gerbėjų kompanijos dailiosios lyties atstovė Beta. Ji pasiūlė kitiems vairo broliams tokią idėją, o šie entuziastingai sutiko. Visi ilgai galvojo, kam ir kiek paaukoti. Nusprendė, kad savo paramą skirs Šiaulių gyvūnų globos draugijai.

VIDEO: Šiaulių keturračių klubo iššūkis

„Aukos kiekvienas be išimties pagal savo išgales. Visi aukojimo įrodymai bus viešinami socialiniuose tinkluose“, – teigė iššūkio organizatorė.

 Juk ekstremalams aukoti ir nesušlapti – visai neįdomu.

Taip pat visiems privalu apsipilti lediniu vandeniu. Kitaip tariant – iššūkis be jokių išsisukinėjimų. Juk ekstremalams aukoti ir nesušlapti visai neįdomu.

Klubo nariai susirinko pas idėjos sumanytoją į namus. Išrikiavo motociklus.

Prisisėmė iš baseino kibirus vandens ir į kiekvieną jų pribėrė ledukų. Po sutarto signalo užkūrė variklius ir, apžergę savo keturračius, apsipylė. Variklių gausmą nustelbė šauksmai.

Iššūkį keturračių gerbėjai perdavė dar dviems keturračių klubams „Gilios vėžės“ ir „Bekelės vilkai“ bei baikerių klubui „Sun city bulls“. Motociklų mėgėjai iššūkiui turi lygiai vieną parą nuo šios publikacijos paskelbimo 15min.lt naujienų portale!

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas