Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 14d. 16:11

Skaitytojas: taip pastatytas automobilis kelia mirtiną pavojų

Klaipėdoje pavojingai pastatytas automobilis
Skaitytojo nuotr. / Klaipėdoje pavojingai pastatytas automobilis
Skaitytojas Michailas iš Klaipėdos informuoja policiją ir 15min apie pavojingą situaciją uostamiestyje.

„Šis automobilis stovi antra para. Stovi pavojingai. Ant sankryžos, kurią kerta ir pėstieji, ir dviratininkai. Mano akyse vakar vos nepartrenkė vaiko (dėl riboto matomumo – red. past.). Šiandien pats stabdžiau mašiną, kuri vos nepartrenkė mamos su vežimėliu.

Du kartus (vakar ir šiandien ryte) skambinau 112, bet kol kas nesulaukiau reakcijos. Ši vieta (Statybininkų pr. ir Gedminų g.) labai pavojinga. Jei dėl to autobusiuko bus partrenktas žmogus, kaltę turės prisiimti visi, kas antra para nemato problemos.

Veiksmų, patraukiant autobusiuką, reikia imtis dabar. Nes vaikai grįžta iš mokyklos. O aplinkui 4 mokyklos!“, – rašo skaitytojas.

Policija: automobilio nebėra

Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos tarnybos pareigūnai, trečiadienį gavę pranešimą apie minėtą transporto priemonę, nuvyko į įvykio vietą patikrinti informacijos ar nėra padarytas Kelių eismo saugumo pažeidimas, tačiau pareigūnams atvykus minėtos transporto priemonės jau nebebuvo. Apie tai 15min informavo Andromeda Grauslienė, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja.

Ką sako taisyklės

Tarp daugybės punktų, apibrėžiančių kur draudžiama sustoti bei stovėti, yra ir šie:

  • pėsčiųjų perėjose ir arčiau kaip 5 m atstumu prieš jas, o keliuose, kuriuose yra po vieną kiekvienos krypties eismo juostą, ir arčiau kaip 5 m atstumu už pėsčiųjų perėjų;
  • ant pėsčiųjų ar (ir) dviračių tako, dviračių juostos, taip pat arčiau kaip 5 m atstumu prieš važiuojamosios dalies susikirtimą su pėsčiųjų ar (ir) dviračių taku, o keliuose, kuriuose yra po vieną kiekvienos krypties eismo juostą, ir arčiau kaip 5 m atstumu už pėsčiųjų ar (ir) dviračių tako;
  • sankryžoje ir arčiau kaip 5 m atstumu nuo jos, išskyrus tuos atvejus, kai ten stovėti leidžia stovėjimo vietą nurodantys kelio ženklai;
  • ten, kur sustojusi transporto priemonė užstotų kitiems vairuotojams šviesoforo signalus ar kelio ženklus, trukdytų įvažiuoti (išvažiuoti) į (iš) stovėjimo aikštelę (-ės), stovėjimo vietą (-os), garažą (-o), kiemą (-o), teritoriją (-os), trukdytų įlipti į kitą transporto priemonę arba kitaip kliudytų transporto priemonių ar pėsčiųjų eismui.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:27:07
01:32
01:48

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie Gazas