Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Slidžių kelių galvosūkiams – „Egzotikos“ sprendimai

„Egzotika“ padangų pristatymas
„Egzotika“ padangų pristatymas
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Rudens ir žiemos akistata kiekvienais metais būna paženklinta automobilininkų ginčais apie tai, kaip geriau susidoroti su problemomis, neišvengiamai užklupsiančiomis drauge su pirmuoju plikledžiu. Kokiais racionaliais kriterijais vadovaujantis reiktų rinktis padangas, galinčias apsaugoti tiek nuo smulkių nemalonumų, stabtelėjus apledėjusioje įkalnėje, tiek nuo rimtų incidentų, kai netiktai ilgas stabdymo kelias tampa didelių nuostolių ar traumų priežastimi? Ką galima vadinti panacėja nuo asfaltą padengiančios plikšalos spustelėjus šalčiui? Kas geriausiai įveikia sniego ir purvo pliurzę kiek atšilus? Ką reikia žinoti perkant dygliuotas, nedygliuotas, visasezonines ar restauruotas padangas? Kokios naujos žieminės padangos Lietuvos rinkoje pasirodys šį sezoną? Kurių padangų gamintojų produkciją ekspertai pripažino geriausia po naujausių palyginamųjų bandymų?

Tituluoto ralio meistro Roko Lipeikio vadovaujama įmonė „Egzotika“, beveik du dešimtmečius karaliaujanti Lietuvos padangų rinkoje (beje, pernai „Egzotika“ pardavė daugiau automobilių „apavo“ nei trys didžiausi konkurentai kartu paėmus), turi atsakymus bemaž į visus panašius klausimus. Kompanijos specialistai nuolat kruopščiai analizuoja palyginamųjų bandymų rezultatus, kaupia informaciją apie padangų eksploataciją ir jų „ligų istorijas“, todėl gali padėti priimti optimalų sprendimą automobilininkams, priklausomai nuo poreikių ir biudžeto galimybių.

Šiam žiemos sezonui „Egzotikos“ prekybos centruose vairuotojai ras daugiau nei 20 naujausių padangų modelių

„Šiam žiemos sezonui „Egzotikos“ prekybos centruose vairuotojai ras daugiau nei 20 naujausių padangų modelių. Turint galvoje, kad ir lig šiol populiariausių išmatavimų padangas buvo galima rinktis iš daugiau nei 300 skirtingų modelių, galima drąsiai teigti, kad esame pasiūlos lyderiai. Savo parduotuvėse siūlome tik labai kruopščiai atrinktus ir geriausią kainos ir konkybės santykį turinčius produktus, nes pirkdami didelius kiekius, gauname didžiausias nuolaidas “, – teigia R. Lipeikis.

Pasak „Egzotikos“ stratego, dar geresnė žinia yra ta, kad būsimos padangų keitimo karštinės išvakarėse pavyko sukelti tikrą kainų griūtį – su kai kuriais gamintojais pavyko susitarti dėl net iki 20 proc. mažesnių, lyginant su praėjusiais metais, kainų. Tokio automobilininkams palankaus pokyčio R. Lipeikis tvirtino neprisimenantis.

„Egzotikos“ prioritetas ir toliau išlieka geriausio kainos ir kokybės santykio produktų tiekimas Lietuvos rinkai. Dirbant šia kryptimi būsimam žiemos sezonui pavyko pasiruošti ypač gerai, todėl jau nuo rugsėjo mūsų įmonės filialuose ir parduotuvėse startavo keletas akcijų, kurių metu galima nusipirkti garsiausių gamintojų padangų už pusę gamintojų deklaruojamo kainoraščio kainos. Bene garsiausia akcija „2+2“, kurios metu padangos ne tik parduodamos 50 proc. pigiau, bet ir montuojamos bei balansuojamos nemokamai“, – teigė R. Lipeikis. 

Jau daugelį metų „Egzotika“ pirma pristato rinkai visas garsiausių gamintojų svarbiausias naujienas – didelė pasiūla leido pasiūlyti padangas visoms pirkėjų kategorijoms. Sėkminga kainodara nulėmė tai kad R. Lipeikio vadovaujama įmonė tapo neginčijama premium kategorijos padangų pardavimo lydere Lietuvoje. „Egzotika“ dažnai siūlo premium padangas analogiškomis ar net patrauklesnėmis kainomis nei konkurentai ekonominės klasės padangas, o  pačios aukščiausios kokybės padangų pardavimai sudaro ypač solidžią pardavimų dalį ir ženkliai pranoksta rinkos vidurkį.

Kita vertus, kai kurių palyginamųjų testų rezultatai liudija, kad sukibimo važiuojant skirtingomis slidžiomis dangomis skirtumai tarp žinomų gamintojų padangų ir kukliau pozicionuojamų prekinių ženklų produktų, pastebimai mažėja. Antai „Kenda Icetec“ minkšto gumos mišinio padangos skandinaviškuose „Nordic“ tipo padangų palyginamuosiuose testuose sugebėjo aplenkti netgi kai kuriu Premium modelius. Dėl puikių „darbinių“ savybių ledo ir sniego trasose jas naudoja nemažai lenktynininkų varžybose žiemos metu. Neatsitiktinai sparčiai didėja „Kenda“ pardavimai.

Gamykla, iš kurios vežame „Roadstone“ padangas, yra visiškai automatizuota ir neabejotinai pati moderniausia tokio profilio įmonė visoje Korėjoje. Padangas ji gamina nuo 1942-ųjų

Tarp svarbesnių šio sezono naujienų reiktų paminėti „Egzotikos“ bendradarbiavimo pradžią su solidžias tradicijas turinčia JAV kompanija „Cooper Tire“. Neabejojama, kad veiklos šimtmetį minintis ir keletą reikšmingų postūmių padangų evoliucijai padaręs pramonės gigantas mūsų šalyje sulauks ne mažesnio pripažinimo, kaip ir Amerikoje bei kai kuriuose Europos kraštuose. 

Tarp minėtų dviejų dešimčių naujienų „Egzotikos“ padangų prekybos centruose tradiciškai svarbią vietą užims „Roadstone“ ekspozicija su kruopščiai atrinktais ir geriausiai pačių įvairiausių pirkėjų poreikius tenkinančiais produktais: tiek ieškantiems mažiausių kainų, tiek ir geriausios kokybės.

„Gamykla, iš kurios vežame „Roadstone“ padangas, yra visiškai automatizuota ir neabejotinai pati moderniausia tokio profilio įmonė visoje Korėjoje. Padangas ji gamina nuo 1942-ųjų, todėl turi sukaupusi didžiulę patirtį ir „prisijaukinusi“ pačias moderniausias technologijas. Tai pripažįsta ir didieji automobilų gamintojai, tokie VW, Škoda, Seat, Chrysler, Renault, Mitsubishi – įtraukiantys „Roadstone“ padangas į savo gaminamų automobilių originalią komplektaciją“, – pabrėžė R. Lipeikis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas