Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 22d. 10:40

„Statoil“ degalinėse pradedama prekiauti žieminiu dyzelinu

Nauja „Statoil“ degalinė prie Trakų vokės
„Statoil“ nuotr. / Nauja „Statoil“ degalinė prie Trakų vokės

„Lietuva Statoil“ degalinių tinkle pradedama prekyba žieminiu A1 klasės dyzelinu. Žiemai ir temperatūrų kaitai pritaikyti degalai jau tiekiami į „Statoil“ visapusio aptarnavimo ir automatines „Statoil 1-2-3“ degalines.

„Prasidedant žiemos periodui siūlome vairuotojams užpildyti automobilio baką žieminiu A1 klasės dyzelinu – tą galima padaryti „Statoil“ ir „Statoil 1-2-3“ degalinėse. Orai tampa permainingi, temperatūra svyruoja apie nulį, todėl temperatūrų kaitai ir žiemiškiems orams atsparus „Statoil“ dyzelinas leis jaustis ramiems, kad kelionių planų nesujauks užklupęs šaltukas“, – sakė Sigitas Raila, „Lietuva Statoil“ degalų kategorijos departamento direktorius.

„Statoil“ ir „Statoil 1-2-3“ degalinėse prekiaujama A1 klasės arktiniu dyzelinu, kurio filtruojamumo temperatūra siekia 25 laipsnius šalčio – iki šios temperatūros dyzelinas puikiai išsaugo visas gerąsias savo savybes ir konsistenciją. „Statoil“ siūlomas A1 klasės žiemiškas dyzelinas savo savybėmis pranoksta kai kuriose kitose degalinėse siūlomą F klasės žieminį dyzeliną.

Visapusio aptarnavimo „Statoil“ degalinėse parduodamas ir „D‘Fortis Plus“ žieminis dyzelinas, kuris turi papildomų priedų, padedančių lengviau ir greičiau užvesti šaltą variklį bei sumažina jo skleidžiamą triukšmą veikiant. „D‘Fortis Plus“ priedai taip pat apsaugo bei išvalo dyzelinio variklio degalų įpurškimo sistemą bei leidžia iki 3 proc. sumažinti degalų sąnaudas, tiek važiuojant mieste, tiek ir užmiestyje.

Nuo gruodžio mėnesio „Statoil“ ir „Statoil 1-2-3“ degalinėse bus pradėta prekyba arktiniu A2 klasės dyzelinu, kurio filtruojamumo temperatūra siekia 32 laipsnius šalčio. Tiek žieminės A1 klasės, tiek arktinis A2 klasės dyzelinas yra be bio priedų.

Žiemos periodu vairuotojams „Statoil“ pataria automobilio degalų bake laikyti didesnį kiekį degalų – tuomet bake bus mažesnė drėgmės koncentracija ir lengviau užvesite variklį. Bendrovė primena, kad šalčių metu svarbu ne tik naudoti žiemai skirtus degalus, bet ir nepamiršti pasirūpinti kuro filtrais, neužšąlančiu langų plovimo skysčiu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas