Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Subaru“ klubo moterų slalomo nugalėtoja Gailutė Kisielienė išbandė raudonąjį XV

Gailutė Kisielienė ir „Subaru XV“
Jolantos Iselionienės nuotr. nuotr. / Gailutė Kisielienė ir „Subaru XV“
Šaltinis: Autoledi.lt
0
A A

Šio mėnesio viduryje Lietuvą pasiekė naujas „PURE Red Edition“ serijos „Subaru XV“ modelis. Viena pirmųjų šį modelį išbandė „Moterų slalomo 2016” „Liqui Moly“ taurei laimėti III-iojo etapo „Subaru“ klasės nugalėtoja Gailutė Kisielienė. 

Gailutė yra išbandžiusi ne vieną „Subaru“ automobilį, kas dieną ji vairuoja „Impreza“, vasarą išbandė ir naująjį „Levorg“. Na, o šį kartą jai atiteko naujasis „XV“. Kalbinome Gailutę, kuri visą savaitgalį važinėjosi šiuo automobiliu, apie jos įspūdžius ir kaip ji vertina automobilį.

– Ko tikėjotės iš šio automobilio?

– Tikėjausi naujos patirties vairuojant kitokį automobilį nei savo, išbandyti automobilį su šeima.

– Kaip įvertintumėte jo išorę ir vidų?

– Šis raudonas „XV“ – tobulas automobilis moterims, gražus jo tiek eksterjeras, tiek interjeras, puikų vidaus dizainą papildo akį traukiančios raudonos apdailos detalės. Automobilis labai gražus, šiek tiek papirko raudona spalva, nes mano du pirmieji automobiliai buvo raudoni.

Egidijaus Babelio nuotr./„Subaru XV“
Egidijaus Babelio nuotr./„Subaru XV“

– Kaip įvertintumėte jo komfortabilumą?

– „XV“ yra pakankamai komfortabilus automobilis, nustebino, kad salone pakankamai daug vietos, lengvai tilpome su dviem vaikais, kurie sėdi automobilinėse kėdutėse. Automobilis valdomas lengvai, prieš pasiimant automobilį buvau skeptiškai nusistačiusi prieš automatines greičių dėžes, tačiau panašu, kad teks pakeisti nuomonę.

– Į kuriuos techninius parametrus ypač atkreipėte dėmesį?

– Dėmesį atkreipiau į automobilio galingumą, kaip atmosferiniu varikliu bėgėjasi tikrai gerai, taip pat svarbu buvo automobilio talpa ir degalų sąnaudos. Pasigedau malonių smulkmenų, kurios buvo „Subaru Levorg“, tai beraktė sistema bei veidrodėlyje mirksintys perspėjimai rikiuojantis apie šalia esantį automobilį.

Vytauto Pilkausko/98.lt nuotr./„Subaru XV“
Vytauto Pilkausko/98.lt nuotr./„Subaru XV“

– Kur važinėjotės? Kaip praleidote laiką?

– Specialiai šiuo automobiliu niekur nevažiavome, tiesiog naudojome vietoje savo „Subaru impreza“, važiavome su vaikais pas senelius, su vyru ir draugais apsilankėme „G&G Sindikato“ koncerte, buvome balsuoti Seimo rinkimuose bei važinėjomės mieste.

– Kas labiausiai jame patiko?

– Labiausiai patiko komfortabilumas ir, žinoma, puikus dizainas, užburianti raudona spalva.

Visada smagu turėti gražų ir patogų automobilį, tik gaila, kad „Subaru“ nedžiugina degalų sąnaudomis, tačiau kartą turėjęs „Subaru„ kitos nebenorėsi.

Vytauto Pilkausko/98.lt nuotr./„Subaru XV“
Vytauto Pilkausko/98.lt nuotr./„Subaru XV“

– Ar norėtumėte tokį automobilį turėti? Juk ir dabar vairuojate „Subaru“, tik kitą modelį.

– Lyginti „Impreza“ ir šį „XV“ sunku, tai visiškai skirtingi automobiliai, maniškis daugiau sportinis, mažai komforto, o „XV“ labiau šeimyninis komfortabilus automobilis.

Vasarą buvau laimėjus „Subaru Levorg“ savaitgaliui, tai po šio tęsto galiu drąsiai teigti, kad „XV“ patiko labiau nei „Levorg“

Vasarą buvau laimėjus „Subaru Levorg“ savaitgaliui, tai po šio tęsto galiu drąsiai teigti, kad „XV“ patiko labiau nei „Levorg“. Prieš pasiimant „XV“ galvojau, kad tikrai „Levorg“ bus geresnis, bet greitai pakeičiau nuomonę. Prieš tai bandytame „Levorg“ buvo daugiau elektronikos, tačiau „XV“ buvo maloniau vairuoti, greitesnis bėgėjimasis iš vietos, bet vėl gi tai priklauso nuo variklio: deja, Europoje neprekiaujama 2 l turbininiu varikliu „Levorg“, kuris turėtų būti tikrai „super“.

Degalų „XV“ naudoja mažiau nei mano „Impreza“, maniškė mieste sunaudoja 15 l benzino, ši 9 l, tačiau norėtųsi geresnių rezultatų. Mano automobilyje mažai elektronikos, o čia buvo ir laisvųjų rankų įranga, autopilotas, bei informacija apie sunaudotą degalų kiekį, „Stop-start“ sistema, ekrane parodanti, kiek sutaupyta degalų užgesinus variklį.

Mano mergaitei žinoma labiau patiko „XV“, sakė: „mama, kokia graži „Subaru“! Taigi kažkas tame automobily yra tokio, kad ir vaikams patinka.

„XV“ turi vieną minusą – slalome smagiai nepavažiuosi, bet tai puiki šeimyninė mašina.

Vytauto Pilkausko/98.lt nuotr./„JMA centro“ atstovė Laura Bulybenko ir „Subaru“ klubo prezidentė Jolanta Iselionienė
Vytauto Pilkausko/98.lt nuotr./„JMA centro“ atstovė Laura Bulybenko ir „Subaru“ klubo prezidentė Jolanta Iselionienė

Pasak „Moterų slalomo“ organizatorės Jolantos Iselionienės, merginų aktyvumas ir dalyvavimas išskirtinai tik Moterims skirtose varžybose labai džiugina, jos ne tik tobulina savo vairavimo įgūdžius, puikiai leidžia laiką, bet turi galimybę išbandyti naujus „Subaru“ automobilius.

„Noriu padėkoti „Moterų slalomo“ varžybų partneriams už aktyvų bendradarbiavimą ir išskirtinę galimybę išbandyti naujus „Subaru“ automobilių modelius bei pagalbą populiarinant automobilių sportą Lietuvoje,“ – teigė Jolana Iselionienė, „Subaru Klubas“ prezidentė.

Autoledi.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas