Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Suremontuoto Klaipėdos Pilies tilto tvirtumą tikrino sunkvežimių kolona

Klaipėdos Pilies tiltas
L. Sėlenienės nuotr. / Klaipėdos Pilies tiltas
Šaltinis: 15min
0
A A

Likus kelioms dienoms iki remonto užbaigtuvių Klaipėdos Pilies tiltui teko neįprastas išbandymas. Geram pusdieniui ant tilto išsirikiavo sunkvežimių kolona. Tikrinta, ar tiltas gali atlaikyti tokią apkrovą.

Po šio bandymo statybų komisija atsikvėpė – kliūčių atidaryti tiltą eismui neliko. Gruodžio 19 d. remonto darbai bus baigti, o daugiau nei metus vairuotojus iš kantrybės vedusios automobilių spūstys pagaliau išsisklaidys.

„Išbandymas sunkvežimiais buvo būtinas, kad įsitikintume, jog tiltas atlaikys maksimalią eismo apkrovą. Rezultatai parodė, kad nuo kelių visiškai pakrautų  sunkvežimių tilto įlinkis buvo perpus mažesnis, nei leistina. Tai reiškia, kad tiltą eksploatuoti saugu“, – pasakojo Klaipėdos savivaldybės Statybos ir infrastruktūros įgyvendinimo poskyrio vedėja Vaida Lendraitienė.

Pasak specialistės, lieka pabaigti tik tilto apšvietimo sistemą ir sutvarkyti dokumentus. Po šių procedūrų laukia tilto atidarymo ceremonija. 

Pilies  tilto remontas kainavo 11,5 mln. litų. Pernai rudenį prasidėję darbai finansuojami iš Klaipėdos savivaldybės ir Susisiekimo ministerijos skirtų lėšų.

Darbininkams teko demontuoti tilto konstrukcijas ir dalį jų atnaujinimui gabenti į gamyklą. Jos buvo remontuojamos, perdažomos ir vėl grąžintos sumontavimui. Kai kurios konstrukcijos atnaujintos vietoje.

Remonto metu transporto eismas Pilies tiltu buvo visiškai uždraustas. Greta jo pereiti į kitą Danės krantą galėjo tik pėstieji specialiai jiems sumontuotu tilteliu. Automobiliai nukreipiami kitomis gatvėmis.


Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas