Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 20d. 12:16

Ties Klaipėda – seniai matytos spūstys

Ties Jakų žiedu susidarė kelių kilometrų ilgio automobilių spūstys.
Facebook grupės „Klaipėdos reidai“ nuotr. / Ties Jakų žiedu susidarė kelių kilometrų ilgio automobilių spūstys.
Trečiadienio rytą ties Jakų žiedu susidarė seniai regėtos spūstys. Vairuotojai keikėsi valandą ir ilgiau vėlavę į darbus, policijos pareigūnai teigė, kad priežasčių spūstims buvo net kelios.

Panašu, kad spūstys ties Jakų žiedu susidarė ne tik nuo rajono pusės į miestą, bet ir bandant išvažiuoti iš Klaipėdos. Paprastai rytais iš Klaipėdos išvykti problemų nekyla.

Spūstis pasitiko ir prie kito įvažiavimo į Klaipėdą – nuo Palangos plento per Liepų gatvę. Čia paaiškinimas paprastesnis: susidūrė keli automobiliai.

Net ir 11 val. ties Jakais dar būta problemų. Kaip 15min pasakojo vairuotojas Tomas, pamatęs, kad Priekulės kryptimi gali tekti stovėti spūstyse ir 40 min., jis pasirinko daryti kelių kilometrų lanką.

Iš Klaipėdos į priemiestį Tilžės gatve važiavę vairuotojai taip pat strigo. Pasiekti Jakų žiedą kitiems prireikė ir valandos.

Vairuotojai pasakojo matę kantrybės netekusius vairuotojus, bandžiusius važiuoti kelkraščiais.

Sąlygas sunkino lietus

Kaip pasakojo Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika, trečiadienį spūstims įtakos turėjo keli faktoriai.

„Pablogėjo oro sąlygos. Dėl lijundros ženkliai prastesnis matomumas. Vieni vairuotojai lėtina greitį, kiti, priešingai, nepasirenka saugaus greičio. Todėl turėjome ir kelis eismo įvykius. Ties Jakais susidūrė vilkikas su lengvuoju automobiliu. Avarija metalinė, niekas nenukentėjo, tačiau dėl jos spūstys tik didėjo“, – kalbėjo pareigūnas.

Facebook grupės „Klaipėdos reidai“ nuotr./Apvažiuoti spūstis bandyta ir kelkraščiu.
Facebook grupės „Klaipėdos reidai“ nuotr./Apvažiuoti spūstis bandyta ir kelkraščiu.

Anot jo, daugelis neįvertino ir ilgėjančio tamsiojo paros meto. Jei dar prieš savaitę 7 val. 40 min. jau buvo šviesu, šiandien tokiu metu – lauke tamsoka.

„Reikia priprasti ir adaptuotis. Matomumas kelyje prastesnis, nedėkingas oras, atsirado daugiau vairavimo klaidų“, – aiškino M.Džermeika.

Spūstis galėjo lemti ir rekonstruojamas viadukas per autostradą ties Gargždais.

Į „metalinę“ avariją kvietė policiją

M.Džermeika taip pat atkreipė dėmesį, kad tokiomis aplinkybėmis, kai įvyksta tik techninis eismo įvykis, galima apsieiti ir be policijos. Arba pasikonsultuoti telefonu.

J.Andriejauskaitės nuotr./Avarija Naujojo Sodo ir Naujojo Uosto gatvių sankryžoje
J.Andriejauskaitės nuotr./Avarija Naujojo Sodo ir Naujojo Uosto gatvių sankryžoje

„Per tokias spūstis policijos pareigūnams taip pat tenka per jas važiuoti. Spūstys tik didėja. Todėl raginame vairuotojus prisiminti taisykles ir, jei nėra sužeistų žmonių, pildyti deklaracijas vietoje“, – aiškino pareigūnas.

Eismo spūstys susidarė ir mieste. Naujojo Uosto ir Naujojo Sodo gatvėje kelios minutės po 8 val. susidūrus dviem lengviesiems automobiliams taip pat nusidriekė automobilių eilės.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:21:02

Video

11:02
41:02
00:39

15min metų knygų rinkimai

Ar žinai?

Esports namai

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Gazas