Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Turino žvėris“: „Fiat S76“ su 28,5 litro darbinio tūrio varikliu

„Fiat S76“ – „Turino žvėris“
„Fiat S76“ – „Turino žvėris“
Šaltinis: Technologijos.lt
0
A A

Kasmetiniu greičio festivaliu garsėjantis Gudvudo miestelis Jungtinėje Karalystėje yra matęs ir girdėjęs daugybę įvairiausių automobilių pasaulio monstrų. Vis dėlto kažin ar kuris nors jų galėtų varžytis su „Turino žvėrimi“ pramintu „Fiat S76“, po kurio variklio gaubtu griaudėja... 28,5 litro darbinio tūrio benzininis variklis.

1911 m. pagaminto ir „Turino Žvėrimi“ praminto automobilio krūtinėje „plaka“ tikra ugnimi ir dūmais spjaudanti benzininė pabaisa, turinti 4 cilindrus. Nors darbinis tūris sunkiai suvokiamas, o po balandžio 1 d. – ir neįtikimas, vis dėlto jis nėra pokštas. Pasižymėjo jis 1911-iesiems neregėta galia – net 290 AG, o įsibėgėdavo šis monstras beveik iki 225 km/val. 

Net „Fiat Mephistofeles“ su SB4 važiuokle, 1924 m. pasiekęs pasaulio automobilių greičio rekordą, turėjo viso labo 21,7 litro darbinio tūrio variklį.

„Fiat S76“ buvo visiškai restauruotas ir paruoštas šių metų birželį vyksiančiam Gudvudo greičio festivaliui. Tačiau pasižiūrėti ir pasiklausyti „Turino Žvėries“ jau galima ir dabar – žemiau esančiame vaizdo įraše.

VIDEO: „Fiat S76“, „Turino žvėris“, grįžta į Gudvudą
Technologijos.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas