Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Už brokuotą „gulintį policininką“ – baudos kelininkams ir siūlymas vairuotojams netylėti

Grėsmę keliantis „gulintis policininkas“
Telšių apskrities VPK nuotr. / Grėsmę keliantis „gulintis policininkas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Telšių rajono policija demonstruoja platų ir pažangų supratimą apie eismo saugumą. Už grėsmę keliančius greitį ribojančius kalnelius pareigūnai išrašė baudą jų neprižiūrėjusiems kelininkams. O kelyje Telšiai–Lieplaukė–Plungė nukentėjusius vairuotojus policija ragina drąsiai kreiptis dėl žalos atlyginimo.

Sausio pabaigoje už kelių nepriežiūrą Telšių rajone, valstybės įmonės „Telšių regiono keliai“ atsakingam asmeniui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal LR ATPK 149 str. (kelių priežiūros tvarkos aprašo pažeidimas) ir, pritaikius administracinį nurodymą, paskirta 36 eurų bauda.

Po jos, atrodo, didesnių problemų dėl sniegu padengtų kelių, iškilę nebebuvo. Tačiau, kaip pastebi Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus kelių patrulių būrio vadas Jonas Siebas, už kelių priežiūrą atsakingos įmonės darbuotojai ir toliau nevykdo savo įsipareigojimų.

Vasario 1 d. buvo pastebėta, kad Telšių rajone, kelio Telšiai–Lieplaukė–Plungė 1-ajame kilometre, ant važiuojamosios kelio dangos išmontuota dalis esančių važiavimo greitį ribojančių įrenginių, kurių likę segmentai kelia grėsmę eismo saugumui. Apie susidariusią situaciją tą pačią dieną pareigūnai informavo „Telšių regiono kelių“ darbuotojus, tačiau, praėjus 10 dienų, kelias atrodė taip pat.

Telšių apskrities VPK nuotr./Grėsmę keliantis „gulintis policininkas“
Telšių apskrities VPK nuotr./Grėsmę keliantis „gulintis policininkas“

Vasario 10-osios rytą, dar kartą pranešus atsakingiems asmenims apie pavojų keliančias aštrias ir stačias išmontuotų įrenginių briaunas bei įspėjus apie numatytą administracinę atsakomybę už kelių priežiūros nevykdymą, sureaguota tuoj pat. Kaip informavo pareigūnas, greitį ribojantys kalneliai buvo sutvarkyti dar tos pačios dienos popietę.

Už kelių priežiūrą atsakingų įmonės „Telšių regiono keliai“ darbuotojų atžvilgiu surinkta medžiaga administracinei teisenai pagal LR ATPK 149 str. (Kelių priežiūros tvarkos aprašo pažeidimas) pradėti.       

Eismo dalyviai, nukentėję dėl minėtos situacijos šioje kelio atkarpoje, dėl žalos atlyginimo turi teisę kreiptis įstatymų numatyta tvarka.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas