Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 29d. 16:48

Už Vilniaus gatvės tvarkymo lėšas bus sutvarkyta ir ši gatvė, ir dubliuojanti gatvė Eišiškių plente

Vilniaus gatvė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vilniaus gatvė

Vilniaus gatvė, kaip ir planuota šiais metais, bus tvarkoma, tačiau nuspręsta atsisakyti kapitalinio gatvės remonto. Už šias lėšas bus ne tik atliktas kosmetinis Vilniaus gatvės remontas, bet ir nutiesta dubliuojanti gatvė dešiniam posūkiui ties S.Dariaus ir S.Girėno gatvės ir Eišiškių plento sankryža.

„Priimant racionalius sprendimus galima sutvarkyti ne tik vieną iš reprezentacinių sostinės gatvių, bet ir pagerinti vieną iš opesnių miesto susisiekimo problemų – nutiesus dubliuojančią gatvę susisiekimas pagerės beveik 12 tūkst. vairuotojų, kurie iki šiol prieš sukdami į Eišiškių plentą, laiką turėdavo leisti spūstyse“, – sako mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.

Eismo kokybė po šių infrastruktūrinių pokyčių gėrės ir S.Dariaus ir S.Girėno gatve link Tarptautinio Vilniaus oro uosto važiuojantiems beveik 9 tūks. vairuotojų – įgyvendinus šį projektą, jiems bus skirtos dvi eismo juostos. Dabar antra eismo juosta skirta posūkiui į Eišiškių plentą.

Pasak L.Kvedaravičiaus, Vilniaus gatvė tikrai nebus pamiršta, tai reprezentacinė sostinės gatvė ir jos reikšmė miestui labai svarbi. Kapitalinis Vilniaus gatvės remontas tik atidedamas kitiems metams, nes reikalingi skubūs sprendimai sprendžiant įsisenėjusias spūsčių problemas.

Vilniaus gatvėje iki kavinių darbo pradžios bus pakeistos sutrupėjusios plytelės, atnaujintas dviračių takų žymėjimas, išlygintos įgriuvos. Dubliuojanti gatvė ties S.Dariaus ir S.Girėno gatvės ir Eišiškių plento sankryža turėtų būti nutiesta dar šiais metais.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas