Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 31d. 15:36

Vairuotojai piktinasi: kai kurių poliklinikų aikštelėse – sniego sangrūdos

Stovėjimo aikštelė prie Šeškinės poliklinikos
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Stovėjimo aikštelė prie Šeškinės poliklinikos

Užpustytos gatvės ir kiemai daugeliui vairuotojų – nemenkas galvos skausmas. Visgi vairuotojai pastebėjo, jog dar daugiau neigiamų emocijų sukelia situacijos, kai dėl sniego sangrūdų ant kelio neįmanoma privažiuoti ne tik prie prekybos centrų, bet ir prie gydymo įstaigų. Šalyje siautėjant gripui vairuotojai piktinasi, kad atvykę pas gydytoja stovėjimo aikštelėje dar ir galvą galėtų nusisukti. Patikrinus paaiškėjo, jog skųstis gali ne visi, mat situacija skirtinga. Kiek lengviau prie gydymo įstaigos privažiuoti gali Karoliniškių poliklinikos pacientai, o išvalyta automobilių stovėjimo aikštele gali džiaugtis Antakalnio poliklinikos lankytojai. Šeškinėje situacija savaitės viduryje buvo blogiausia.

15min atliko eksperimentą, per kurį žurnalistai apsilankė populiariose prekybos centrų ir poliklinikų aikštelėse.

Pirmiausiai pasukome į Šeškinės polikliniką, nes iš jos lankytojų gavome rimčiausių signalų. Poliklinikos pacientai teigė, kad, įvažiavus į aikštelę, automobilio judėjimą apsunkina ne tik susikaupęs sniegas, bet ir po juo esantis ledas.

Nieko nuostabaus, nes ieškant tinkamos vietos automobiliui, vairuotojams tenka įveikti nedidelę įkalnę. Be to, norint patekti į dalį parkavimo vietų, reikia užlipti ant nedidelio paaukštinimo.

Klimpsta net ir visais ratais varomi automobiliai

Šeškinės poliklinikos stovėjimo aikštelėje lankęsis 15min žurnalistas Žilvinas Pekarskas pastebėjo, jog tiek tik priekine, tiek tik galine ašimi varomi automobiliai „kasasi“, slysta ir klimpsta sniego sangrūdose. O ledo įkalnėje mažiau patyrę vairuotojai važiuoja skersi, taip keldami pavojų.

Nesklandumų neišvengė ir kai kurie visais ratais varomų automobilių vairuotojai.

Pasiteiravus apie aikštelės priežiūrą, Šeškinės poliklinikos direktorė Daiva Kanopienė paaiškino, kad poliklinikos teritoriją prižiūri įmonė UAB „Ainava“.

„Į minėtos įmonės funkcijas įeina aikštelių bei pėsčiųjų takų valymas, barstymas smėlio ledo tirpiklio mišiniais. Poliklinikos aikštelės ir pėsčiųjų takai valomi darbo dienomis, iškritus didesniam kritulių kiekiui ir dažniau“, – sakė D.Kanopienė.

Šeškinės poliklinikos administracija taip pat patikslino, jog raštiškų skundų dėl blogai valomos aikštelės iš pacientų nėra gavusi.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Stovėjimo aikštelė prie Šeškinės poliklinikos
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Stovėjimo aikštelė prie Šeškinės poliklinikos

Pavasario laukia ne visi

Savo ruožtu 15min komanda nusprendė patikrinti ir kitų Vilniaus miesto poliklinikų prieigas. Kiek geresnę situaciją pavyko užfiksuoti šalia Karoliniškių poliklinikos. Čia matyti, kad sniegas kažkada buvo valytas, todėl itin didelių provėžų nėra, o ir automobiliai, rodos, aikštele judėjo be didesnio vargo.

Geriausia situacija gali džiaugtis Antakalnio poliklinikos stovėjimo aikštelės lankytojai. Šioje vietoje sniego kiekis buvo minimalus, o pati aikštelė buvo pabarstyta.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Stovėjimo aikštelė prie Antakalnio poliklinikos
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Stovėjimo aikštelė prie Antakalnio poliklinikos

Iš prekybos centro su kaimynų pagalba

Redakciją pasiekia įdomios istorijos ir iš prekybos centrų aikštelių. Pavyzdžiui šią savaitę į Karoliniškėse esantį „Rimi“ prekybos centrą atvažiavusio vilniečio automobilį BMW po apsipirkimo teko ištempti. Apie įvykį pasakojęs skaitytojas piktinosi, kad tokia aikštelės „priežiūra“ parodo prekybos centro valdytojų nepagarbą pirkėjams.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Stovėjimo aikštelė prie Karoliniškių „Rimi“
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Stovėjimo aikštelė prie Karoliniškių „Rimi“

Prekybos tinklo „Rimi“ atstovai netruko paaiškinti, kad aikštelės valomos reguliariai. Centro atstovai taip pat pirkėjų prašė apie tokius atvejus pranešti ir paties centro atstovams.

„Atsižvelgiant į orų sąlygas prekybos centrų aikštelės yra reguliariai valomos ir barstomos, pravažiavimo keliai taip pat prižiūrimi. Šią paslaugą mums teikia kelios specializuotos įmonės, su kuriomis bendradarbiaujame. Nepaisant to, šių metų žiema išsiskiria gausiu sniegu, ir tai apsunkina aikštelių priežiūrą, tad atsiprašome pirkėjų, jei dėl to jiems kilo nepatogumų.

Visada reaguojame į savo pirkėjų grįžtamąjį ryšį, todėl prašome pranešti apie tokius atvejus mūsų klientų aptarnavimo centrui tel. 8 800 29 000. Kiekvieną situaciją sprendžiame ir siekiame, kad nepatogumų dėl gausaus sniego kiltų kuo mažiau“, – sakė „Rimi“ atstovė Giedrė Buivydienė.

Visų prekybos centrų aikštelių tikrai netikrinome, tačiau užsukę į atsitiktines vietas pastebėjome, kad sniego sankaupos išties yra dažnas vairuotojų galvos skausmas.

Apie problemas 15min rubrikos „Gazas“ žurnalistams galite pranešti gazas@15min.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:09
02:13
02:24

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas